Çağlar “Bana eleştiriler oluyor ama…”

Keçiörengücü maça hazırlıklarını sürdüren Bursaspor’da kaleci Çağlar Şahin Akbaba açıklamalarda bulundu.

Çağlar “Bana eleştiriler oluyor ama…”
- A +

 

Çağlar Şahin Akbaba, “Çalışmalarımızı en iyi şekilde yapıyoruz. Milli ara bize iyi geldi diye düşünüyorum. Hocamız rakibin analizini yaptı. Bizi bu yönde çalıştırıyor. Toparlanmamız için maçtan güzel bir oyunla 3 puanla ayrılacağımıza inanıyorum” dedi.

Çağlar konuşmasının devamında şöyle konuştu “Benim iyi performans geçirmem takımla alakalı ne kadar az pozisyon gelirse o kadar iyi gözükürüm. Benim açımdan her şey iyi gidiyor. Eksiklerimiz var tabii ki. Boluspor maçında yediğimiz son dakika golü bizi üzdü. Ne ilk yediğimiz gol olacak ne de son olacak. Kendi attıklarımız da var. Benim açımdan da iyi geçen maçlar oldu. İnşallah bu şekilde devam eder. Gelirken söz verdik. İnşallah sezon sonunda takımı Süper Lig’e çıkartacağız.

Bana önde oynuyor, kendine çok güveniyor diye eleştiriler oluyor. Ama maçlarda en az 4 5 pozisyon benim oyuna soktuğum toplardan oluyor. Önde olduğum anlarda gol de yemedik. Gol de yiyebilirim ama takıma daha fazla katkıda bulunuyorum. Bu sistem işe yarıyor. Ben de kendimi oyunun içinde hissediyorum.”

Yorum Ekle

İlgili Haberler