Büyükşehir Potada sezonu açtı

Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi’nde mücadele eden Bursa Büyükşehir Belediyespor sezonu açtı. Şahin Başol Spor Kompleksi’nde ilk antrenmanının gerçekleştiren Büyükşehir’in perileri, hedefini play-off olarak belirledi

Büyükşehir Potada sezonu açtı
- A +

 

Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi’nde mücadele veren Bursa Büyükşehir Belediyespor Basketbol Takımı, Şahin Başol Spor Kompleksi’nde yaptığı çalışma ile birlikte yeni sezon çalışmalarına başladı.  

Bursa Büyükşehir Belediyespor Basketbol Şube Sorumlusu Yunus Emre Gelen, bu sezon iyi bir takım oluşturduklarını söyledi. Altyapıdan yetişen oyuncularla birlikte yeni transferlerin takıma dahil edildiğinin altını çizen Gelen, “Öncelikli olarak tribüne gelen spor severler güzel basketbol izleyeceklerinden eminim. İnşallah sezon bittiğinde ise ligi istediğimiz yerde tamamlamış oluruz. Spor yatırımları gerçekten kolay olmuyor. Çok ciddi desteğe ihtiyacınız var” diye konuştu.

AŞICI UMUTLU

Bursa Büyükşehir Belediyespor Kadın Basketbol Takımı Başantrenörü Gökhan Aşıcı, alt yapıdan gelen sporcular ve yeni transferle ligde yer alacaklarının belirtirken, “Yeni transferlerimiz var. Yabancı transferimiz olacak. Alt yapıdan yetişmiş sporcularımız ve geçen seneden bizimle olan bazı arkadaşlarımızla devam ediyoruz. Yabancı transferimiz var.  O da kısa zaman için takıma dahil olacak. Teknik ekibimize uzun yıllar altyapımızda görev alan antrenörlerimizden Zeki Yılmaz dahil oldu. Yine basketbol kariyerinde önemli işler başarmış Serkan Ay hocamız bizimle birlikte. Kondisyoner ve fizyoterapist, arkadaşlarımız değişti. 9 kişilik bir teknik ekip olduk” dedi.

Yorum Ekle

İlgili Haberler