Bursa’ya genelev yapılacak (ÖZEL HABER)

Bursa Küçükbalıklı Mahallesi’nde vakıf arazisi üzerine kurulduğu için 2000 yılında yıkılan genelevlerin kapanmasından sonra sokağa dökülen fuhuş, Bursa’nın kanayan yarası olmuştu. Bir yatırımcı, Bursa’da genelev kurmayı planladı. Yerel yöneticilerin de sıcak baktığı iddia edildi.

Bursa’ya genelev yapılacak (ÖZEL HABER)
- A +

 

BURSA.COM

Bursa merkezinde kontrolsüz bir şekilde yayılan fuhuşu denetim altında tutulabilmek için çözüm arayan yerel yöneticilerin, Balıkesirli bir yatırımcının Bursa’da genelev açma talebine sıcak baktığı iddia edildi. Bursa merkezinde sayısı 400’ü geçen masaj salonları ile Beşyol, Kükürtlü, Çarşamba, Doğanbey TOKİ gibi semtlerdeki kontrolsüz fuhuşun önüne geçmesi beklenen genelev, devlet kontrolünde ve mali açıdan kayıt altında olacak. Dekorasyonu ile 5 yıldızlı otelleri aratmayacak olan genelevin, 3 katlı villa türü prefabrik evlerde hizmet vereceği öğrenildi.

MASAJ SALONLARI VE APARTMANDA FUHUŞA ÖNLEM

Konuyla ilgili açıklama yapan yatırımcı temsilcileri, Bursa’da fuhuş sektörünün kontrolsüz olduğunu belirterek, “Bursa merkezinde fuhuş apartmanlarda ve sokaklarda yapılıyor. Bu da vatandaşları rahatsız ediyor. Özellikle apartman dairelerinde yapılan fuhuştan hem devlet vergi almıyor, hem de toplum ahlakını olumsuz etkiliyor. Bursa’da bir genelev olması durumunda tüm bunların önüne de geçilmiş olacak” dedi.

BURSA GENELEVİ 2016’DA AÇILACAK

Genelevi İzmir Yolu’nda yapmayı planladıklarını dile getiren yatırımcı temsilcileri, “Yapacağımız genelev hijyenik ve modern olacak. 5 yıldızlı otel konforunda olacak genelev için 2 milyon liralık proje hazırladık. Genelevde yerli ve yabancı uyruklu kadınlar çalışacak. Her hafta sağlık kontrolünden geçirilecek olan kadınlar, güvenle hizmet verecek. Genelev ile ilgili ilk müracaatlarımıza olumlu bakıldı. Gerekli izinlerin alınmasının ardından çalışmalarımıza başlayıp, 2016 yılı içerisinde açılışını yapmayı planlıyoruz” diye konuştu.

Yorum Ekle

Temsili Kullanıcı Fotoğrafı Asfh 02 Şubat 2016 03:30 Bu akp başta varken hayatta olmaz

Temsili Kullanıcı Fotoğrafı Fırat 19 Mart 2016 17:54 Süleyman Demirelin güzel bir lafı vardır genellevleri kapatalımda halk nokta nokta diye gider bence dogru bir karar

Temsili Kullanıcı Fotoğrafı Murat 20 Ocak 2016 17:41 Böyle birşey yapılırsa sağlık problemleri yayılmış olur. Rastgele evlerde ailelerin yaşadığı binalarda insanlar rahatsız olmaz. Ama böyle bir şey AKP belediye başındayken olmaz diye düşünüyorum.. Hayırlısı.olsun.

Temsili Kullanıcı Fotoğrafı Kaan boz 04 Temmuz 2019 19:48 Genel evin acikmasi herkez icin iyi okir sagda solda fuhus yapılıyor en kisa zamanda olmaai lazim

Temsili Kullanıcı Fotoğrafı sertac 30 Haziran 2016 20:09 İyiki kuranlar yaşıyor da genel evlerin açılmasına bir yandan izin verir bir yandan cami actiran

Temsili Kullanıcı Fotoğrafı mustafa 27 Haziran 2016 15:34 almanya ya yetişmemize 150 yıl kaldı gayret

Temsili Kullanıcı Fotoğrafı Ata 21 Nisan 2016 21:26 Cok cok cooook ayip

Temsili Kullanıcı Fotoğrafı İbrahem 18 Haziran 2016 20:04 Müslüman bir Memlekette GENEL EV OLAMAZ..!!!!!!!!

İlgili Haberler