Bursastore'da koronavirüs kabusu!

Covid19 salgını kulüp ürünlerinin satıldığı Bursastore mağazalarını da vurdu.

Bursastore'da koronavirüs kabusu!
- A +

 

HABER: Tarık ÇAPÇI
Bursaspor Kulübünün lisanslı ürünlerinin satıldığı Bursastore sıkıntılı günler yaşıyor. Koranavirüs salgını nedeniyle 1 aydır kapalı duran Bursastore mağazalarında sıkıntı var.
Kulüp yetkililerinden alınan bilgiye göre her ay 300 bin liraya yakın ürün ödemesi bulunan Bursastore'nin şu an hiç gelirinin olmaması bu ödemeleri imkansız kılıyor. 
Ödeme güçlüğü çekilen kışlık ürünlerin büyük bir bölümünün elde kalmış olması da Bursastore sorumlularını endişelendiriyor.
YAZLIK ÜRÜNLER VE FORMALAR NE OLACAK?
Öte yandan yaz sezonu gelmesine rağmen bu mevsimin kreasyonu  ilgili bir gelişme olmaması da ayrı bir sorun olarak ifade ediliyor.Tüm bunlara ilaveten Korana pandemisi nedeniyle yeni sezon formalarıyla ilgili de somut bir çalışmanın olmaması sorunu daha da büyütüyor. Önümüzdeki haftadan itibaren Bursastore mağazalarının açılması beklenirken Bursastore yetkililerini, bu sorunları halletmek için yoğun bir mesai bekliyor.

Yorum Ekle

Temsili Kullanıcı Fotoğrafı Gurbetteki Timsah 07 Mayıs 2020 08:27 Kusura bakmayın ama storenin web sayfasına baktığımızda doğru dürüst bir ürün yok, store nin iti idare edilmediğini üzülerek belirtmek istiyorum, sarı kırmızı swet ne demek oluyor Allah aşkına biz ne gs ne de göztepeyiz, şampiyon takımın storesi çok daha zengin içeriklere sahip ve biraz da uygun maliyetlerde ürünler satışa sunulursa beklenenden çok fazla satış ve gelir elde edileceği kanaatindeyim. Kulübe gelir sağlanmak istiyorsa biraz özen lütfen.......

İlgili Haberler