Bursasporlu taraftarlar kulübüne sahip çıkıyor

Bursaspor Kulübü'nün "Hatıran Yeter" sloganıyla başlattığı Hatıra Kombinesi Kampanyası'na ilgi büyük! Daha ilk günden bin adet kombine satıldı ve protokolün satın aldığı kombinelerle birlikte 24 saat içinde 3 milyon100 bin liralık gelire ulaşıldı.

Bursasporlu taraftarlar  kulübüne sahip çıkıyor
- A +

 

Bursaspor Kulübü'nün perşembe günü "Hatıran Yeter" sloganıyla Timsah Arena'da dizenlenen tanıtım toplantısıyla başlattığı Hatıra Kombinesi Kampanyası'na ilgi büyük!..

Kampanyanın ilk gününde, armaya maddi destek vermek isteyen yeşil-beyazlı taraftarlar, daha ilk günden 1.000 tane hatıra kombinesi aldı.

İLGİ ÇIĞ GİBİ ARTIYOR

Hatıranyeter.org sitesinden internet yoluyla 100 lira değerindeki Hatıra Kombinesi'ni alan arma sevdalılarının ilgisi çığ gibi büyüyor.

İLK GÜNDEN 3,1 MİLYAR GELİR

Protokol üyelerinin tanıtımda aldığı 1 milyon liralık kombineler ve Bursaspor yönetimin aldığı 5.016 kombineyle birlikte, toplamda 2 milyon bin 100 lira gelirle başlayan destek kampanyası, taraftarın da bin tane kombine alması sonucunda, 24 saat içinde 3,1 milyon liralık gelire ulaştı. 

BURSASTORE'DA DA SATILIYOR

Kampanya kapsamında, internet sitesinden, dijital ortamda hatıra kombinelerine isimlerini yazdıran Bursaspor taraftarları, ayrıca Bursastore'lara giderek, kart şeklindeki kombinelerini de alabilecek. 

Yorum Ekle

Temsili Kullanıcı Fotoğrafı cemalvaroglu16 06 Mart 2021 09:48 ne kadar acı verici BURSA SPOR da protokol dahil toplanan para sadece 3 milyon bu yönetime duyulan güven eksikliğidir......

İlgili Haberler