Bursaspor'dan imza şov

Yeni sezona iddialı bir şekilde hazırlanan Bayan Voleybol Takımında 6 sporcuyla sözleşme imzalandı.

Bursaspor'dan imza şov
- A +

 

Özlüce Tesislerinde gerçekleştirilen imza töreninde Amatör Şubelerden Sorumlu Yönetici Halil Özyürek, Emin İmen Hoca’nın teknik kadrosunun belirlendiğini ve yeni sezon için Buse Özden, Sevdenur Köksalan, Hale Kantarcıoğlu, Dilek Erken, Sedef Sazlıdere ve Zümra Yılmaz ile anlaştıklarını belirtti.

Düzenlenen imza törenini Mali Asbaşkan Kemal Güler, Bursastore’lardan Sorumlu Yönetici Ahmet Eraslan ile Tesislerden ve Katlı Otoparktan Sorumlu Asbaşkan Ahmet Bozdemir de takip etti.

ÖZYÜREK: “ VOLEYBOL DALINDA BURSASPOR’UMUZU EN GÜZEL ŞEKİLDE TEMSİL EDECEĞİZ”

Amatör Şubelerden Sorumlu Yönetici Hali Özyürek imza töreninde yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı.

Bayan Voleybol takımı yeni sezon yapılanması kapsamında, bugün 6 sporcumuz ile sözleşme imzalıyoruz.  

Bildiğiniz üzere geçtiğimiz günlerde Bursa Voleybolunun duayen antrenörü Emin İMEN ile yapmış olduğumuz anlaşmanın ardından kadro yapılanması için çalışmalara vakit kaybetmeden başladık.

TEKNİK KADRO BELLİ OLDU

Emin Hocamızın Baş antrenörlüğündeki teknik ekibimiz de belirlendi. Emin Hocamızın yardımcılık görevlerini Burhan Zümrüttaş, Bora Aybey ve Serdar Şentürk hocalarımız yapacaklar. Kendilerine çalışmalarında başarılar diliyorum.

Geçtiğimiz sezon Bursaspor’umuzun bünyesinde yer alan sporcularımız Buse Özden, Hale Kantarcıoğlu, Dilek Erken ve Sevdenur Köksalan ile yeniden anlaşmış bulunuyoruz.

DIŞ TRANSFERDE 2 İMZA

Dış transferde ise geçtiğimiz sezon Bursa Büyükşehir Belediyespor ile  Avrupa CEV Challenge Kupası sevincini yaşamış olan başarılı libero Sedef Sazlıdere ve Beykoz’un pasörü Zümra Yılmaz ile anlaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

İnanıyorum ki; 2015-16 sezonunda taraftarlarımızın da desteği ile Bayan Voleybolunda da Bursaspor’umuzun ismini en güzel şekilde temsil edeceğiz.

Sözleşmelerinin hem Bursaspor’umuza hem de sporcularımıza hayırlı olmasını diliyorum” dedi.  

Voleybolcular ise yaptıkları açıklamalarda yeni sezona iddialı girdiklerini ve üç sezondur kaçırılan şampiyonluğu yakalayacaklarını belirttiler.   

İlgili Haberler

Yorum Ekle

VİDEO GALERİ

FOTO GALERİ