Bursaspor'dan Durmazlar'a ziyaret

Bursaspor Basketbol Takımı ana sponsoru Durmazlar’a ziyarette bulundu.

Bursaspor'dan Durmazlar'a ziyaret
- A +

 

Durmazlar Makine Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Durmaz ve Yönetim Kurulu Üyesi Sinan Durmaz tarafından ağırlanan Şampiyon Potanın Timsahları, Durmazlar Makine’ye desteklerinden ötürü teşekkür etti.

Ziyarette konuşan Durmazlar Makine Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Durmaz “Her şey gönlünüzce olsun. Bursaspor Basketbolu sizler şampiyon yaptınız, bizler de Durmazlar ailesi olarak sizlerin yanında olmaya çalıştık. Önümüzdeki sene Sezer Sezgin ve Ali Ay ile anlaşırsak aile olarak sizlere destek olmak istiyoruz. Bursalıların yüzünü güldürdüğünüz için hepinizden Allah razı olsun, hepinize başarılar diliyorum. ” dedi.

Şampiyonluğun en önemli destekçisinin Durmazlar Makine olduğunu belirten Basketbol Takım Şube Başkanı Sezer Sezgin ise yaptığı konuşmada şunları söyledi: “Sadece bu sezon değil kurulduğu günden beri Bursaspor’a destek oluyorsunuz. Geçmişten bugüne kadar yapmış olduğunuz desteklerden ötürü teşekkür ediyorum. Bu şehir mutlu olduysa sizler sayesinde oldu. Sizler bizim elimizden tuttunuz, buradaki mutluluk öncelikle Bursaspor camiasının, sonra sizlerin, sonra da bizlerin.”

Yorum Ekle

İlgili Haberler