Bursaspor'da Mustafa Denizli sesleri

Bursaspor yönetiminin Şenol Güneş'ten boşalan koltuğu Mustafa Denizli'yle doldurmayı planladığı iddia edildi. İlk görüşmeyi yapan yönetimin önümüzdeki hafta İstanbul'da Denizli ile bir araya geleceği duyuruldu.

Bursaspor'da Mustafa Denizli sesleri
- A +

 

Olay Gazetesi'nin haberine göre Şenol Güneş'le yolların ayrılmasından sonra vakit kaybetmeden harekete geçen yeşil beyazlı yönetim, Mustafa Denizli isminde karar kıldı. Takımı, deneyimli ve kariyerli bir isme emanet etmek için adaylar arasında seçim yapan yönetimin Denizli ile ilk görüşmeyi yaptığı ve tarafların çarşamba günü İstanbul'da bir araya gelerek son detayları görüşeceği öğrenildi. 

EN SON İRAN'DA ÇALIŞTI

Yeşil beyazlı kulübün kendisine yaptığı tekliften oldukça memnun kalan Denizli'nin, Bursaspor'u çalıştırmaya sıcak baktığı bildirildi. Son olarak Lig TV'de yorumculuk yapan tecrübeli teknik adam, Türk futbolunun en önemli 3 teknik direktöründen biri olarak gösteriliyor. En son İran'ın Hazar Lenkeran takımında görev yapan Denizli, Türkiye'de ise son olarak Çaykur Rizespor'u çalıştırmış ve Karadeniz ekibini Süper Lig'e çıkarmıştı. 

ADIMLAR ATILACAK

66 yaşındaki başarılı teknik adamın Bursaspor'un teklifine sıcak yaklaşmasındaki en önemli etkenlerden biri de kariyerine iyi bir takımda başarılarla son vermek istemesi gösterildi. Şenol Güneş'in ayrılmasıyla camiada bozulan moralleri Mustafa Denizli hamlesiyle yerine getirmek isteyen Başkan Recep Bölükbaşı'nın transferde de önemli isimlerle temasa geçtiği ve önümüzdeki haftadan itibaren adımların atılacağı öğrenildi.

Yorum Ekle

İlgili Haberler