Bursaspor’da devir-teslim töreni yapıldı

Kongre Divan Başkanı Av.Emre Akçil, Emin Adanur’un liderliğinde oluşan listenin yeni Başkanı Hayrettin Gülgüler’e mazbatasını törenle verdi. Devir-teslim törenine son Başkan Erkan Kamat da katıldı.

Bursaspor’da devir-teslim töreni yapıldı
- A +

 

Bursaspor’da 5 Haziran’da gerçekleşen Olağan Genel Kurul sonrası başkanlığa seçilen Hayrettin Gülgüler, mazbatasını aldı.

Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri’nde gerçekleşen devir-teslim törenine, Gülgüler yönetimine liderlik yapan Emin Adanur ve eski başkan Erkan Kamat katıldı.

Divan Kurulu Başkanı İdris Sevinç, böylesine güzel bir birliktelikten duyduğu mutluluğu dile getirmesinin ardından konuşan eski başkan Erkan Kamat, “Benimle canla başla mücadele eden tüm yönetim kurulundaki arkadaşlarıma teşekkür ederim. Ben göreve geldikten sonra elimden gelen her şeyi yaptım. Buna inanıyorum. Mali ve idari anlamdaki tüm düzeni yaptık. Temlikler olmasına rağmen 9 aylık sürede, önemli işlere imza attığımızı düşünüyorum. Sıkıntılar elbette var. Elektrik, doğalgaz gibi… Allah yardımcıları olsun. Hayrettin bey ve Emin bey yetmez. Bütün Bursa, Bursaspor başkanı ve yönetiminin yanında yer almalıdır. Yoksa siz Emin beyin gücünü kullanalım, onun da hayatından çalalım, işinden gücünden çalalım, gelsin Bursaspor’da görev yapsın, 3 ay sonra onu da yıldırırsınız. Bu yüzden o güç birliğini yapmamız lazım. Aksi takdirde kötü günler olur. Kimin elinden ne geliyorsa yardımcı olmalı. Tekrar başarılar diliyorum. Hakkınızı helal edin” ifadelerini kullandı.

EMİN ADANUR VE HAYRETTİN GÜLGÜLER’DEN AÇIKLAMA

Bursaspor’un yeni başkanı Hayrettin Gülgüler, ise şunları söyledi: “Sayın başkan Erkan Kamat’a teşekkür ediyorum. Seçim oldu, Emin Adanur önderliğinde ben Hayrettin Gülgüler olarak çok teşekkür ederim. Biz buraya çalışmaya geldik. Emin bey bizi çok çalıştıracak. İlk hedefimiz tahtayı açmak. Allah bizi utandırmasın.” Yönetime liderlik yapan Emin Adanur ise, “Seçim ne kadar güzel geçtiyse, atmosfer de o kadar güzel şu anda. Heyecanımıza heyecan katan bir atmosfer mevcut. Geçmiş dönem tüm başkanlara saygı duymamız gerekiyor ve hepsine teşekkür ederim. Allah izin verirse bugün itibariyle yola çıkmış bulunuyoruz. Verdiğimiz vaatleri ve sözleri yerine getirmek için çalışmaya başlayacağız. Bundan sonraki süreç için herkes için hayırlı olsun” şeklinde konuştu.

Ekibin lideri Emin Adanur'un mesajları ise şöyle:

"ARTIK İCRAAT ZAMANI"
 
"Seçim ne kadar güzel geçtiyse buradaki atmosfer de çok güzel. İdris Bey’e çok teşekkür ediyorum ve kendisini alkışlıyorum. Erkan Kamat Bey de, ben aynı yerdeyim. Geçmişte başkanlık yapmış tüm isimlere teşekkür ediyorum. Verdiğimiz vaat ve söz için bugünden itibaren çalışmaya başlayacağız. Artık icraat koymaya başlayacağız. Hepimize hayırlı olsun."

Mazbata töreninin ardından çekilen hatıra fotoğrafı ile Bursaspor’da yeni bir dönem başlamış oldu.

Yorum Ekle

İlgili Haberler