Bursaspor'da 8 imza!

Bursaspor Kulübü’nün transfer tahtasını açmasının ardından yapılan yeni transferlerin imza töreni Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri’nde gerçekleştirildi.

Bursaspor'da 8 imza!
- A +

 

Basına ve taraftara açık olarak yapılan imza töreni 1 numaralı antrenman sahasında gerçekleştirildi.

İmza töreninde Bursaspor Kulübü Başkanı Mesut Mestan ve yönetim kurulu üyeleri de katıldı.

Bursaspor A Takım kadrosuna katılan Anıl Karaer, Cüneyt Köz, Recep Aydın, Musa Araz, Aykut Akgün, Çağlar Şahin Akbaba, Onurcan Piri ve Mamadou Diarra ile resmi sözleşmeyi basın ve taraftar önünde imzaladı.

Oyuncuların imza törenindeki ifadeleri ise şöyle:

Onurcan Piri: Benim için çok özel bir transfer, ikinci kez yuvama döndüm. İnşallah takıma en iyi şekilde hizmet etmeyi planlıyoruz. Süper Lig’e şampiyon olarak geri döneceğiz.

 

Recep Aydın: Böylesine büyük bir camianın parçası olmaktan dolayı çok mutluyum. Bursaspor’un büyüklüğü tartışılmaz, bunu buraya gelince çok net anladım. Kapıdan girdiğim ilk andan beridir bunu anladım ve Bursaspor’un yeri kesinlikle Süper Lig’dir, bu yolda şampiyonluk için üzerime düşeni yapmaya çalışacağım.

 

Anıl Karaer: Öncelikle 30 Ağustos Zafer Bayramı’mız kutlu olsun, başta Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal ve tüm şehitlerimize şükranlarımı sunuyorum. Şampiyon takıma geldim ve bunun farkındayım, elimizden geldiğince saha içi ve dışı herkesle beraber Bursaspor’u hak ettiği Süper Lig’e taşımak için her şeyi yapacağıma söz veriyorum. Bundan sonra bize, hepimize yakışan birlik olup Bursaspor’u en iyi yerlere taşımaktır hepinize ihtiyacımız var.

 

Aykut Akgün: Öncelikle siz değerli taraftarlarımız da buraya hoş geldiniz, Bursaspor dışarıdan büyük gözüküyor ama gerçekten burada olunca anlıyor insan ne kadar büyük olduğunu. Yeniden zirveye diyerek yola çıktık, taraftarla beraber umarım ki taraftarla, basınla, hocamızla el ele verip sezonu zirvede tamamlarız.

 

Cüneyt Köz: Ben burada başta başkanımıza, yönetim kurulumuza, Selçuk ve Yalçın hocama teşekkür etmek istiyorum. Zor bir süreçten geçiyoruz, zoru başardık burada olmaktan onur ve gurur duyuyorum. Allah’ın izniyle Bursaspor’u layık olduğu yer olan Süper Lig’e çıkaracağız.

 

Musa Araz: Buraya geldiğiniz için teşekkür ederim, herkes biliyor ki Bursaspor’u yeri Süper Lig’dir. Şampiyon olmak için her şeyi elimizden gelenin en iyisini yapacağız.

 

Mamadou Diarra: Herkese merhaba, burada Türkiye’nin en büyük kulüplerinden Bursaspor’da olmaktan dolayı çok mutluyuz. Süper Lig’e dönmek için elimizden geleni yapacağız.

 

Çağlar Şahin Akbaba: Bu transfer sürecinde bizim yanımızda olan Başkanımız Mesut Mestan’a ve Adana Demirspor Başkanına teşekkür ediyorum, zor süreçte transferlerin üstesinden gelindi. Belki de herkesin hayali Bursaspor’da oynamak bu sene bize nasip oldu. İnşallah Bursaspor’u şampiyon yaparak Süper Lig’e çıkartacağız.

 

Yorum Ekle

Temsili Kullanıcı Fotoğrafı Namık Kemal 01 Eylül 2019 08:27 Mesut Mestan ve 7 ön liberolar

İlgili Haberler