Bursaspor'a katkı sağlamak istiyoruz

Sedat Berisha ve geçen sezon kiralık olarak Adana Demirspor’da forma giyen genç oyuncu Oğuz Han Aynaoğlu değerlendirmelerde bulundu.

Bursaspor'a katkı sağlamak istiyoruz
- A +

 

Oğuz Han Aynaoğlu: “Bursaspor’a fayda sağlamak istiyorum”

Genç oyuncu Oğuz Han Aynaoğlu bir an önce sakatlığımız atlatıp takımla birlikte çalışmak istediğini vurguladı; Aynaoğlu sözlerini şöyle sürdürdü; “Geçtiğimiz sezon Adana Demirspor’da kiralık olarak forma giymem benim açımdan çok iyi oldu. Tüm sezon boyunca maçlarda görev aldım. Genç oyuncular açısından önemli olan fazla maç oynamak. Bende bunu başarıp kendimi geliştirdiğime inanıyorum. Umarım bu sezon başı hazırlı kampında kendimi kanıtlayıp Bursaspor’a fayda sağlarım. Ben fıtık ameliyatı geçirdiğim için takımdan ayrı çalışıyorum fakat sakatlığım beklediğimden iyi gidiyor en kısa zamanda takımla birlikte çalışmalara başlayacağım. Geçen sezon Bursaspor’u çok takip ettim. Benim oynadığım mevkide çok iyi oyuncular var, bu yıl güzel bir forma rekabeti olacaktır. Hocamız en iyi olana formayı verecektir. Bu da takımımıza fayda sağlayacaktır. Bu yıl öncelikli hedefim sakatlığımı atlatıp bir an önce takımla birlikte çalışıp Bursaspor’da kalıcı olmak. Her oyuncunun hayali A Milli takımda forma giymektir, ben öncelikle Bursaspor’da düzenli olarak oynayıp daha sonra A Milli takıma yükselmek istiyorum.

 

 

Sedat Bersiha: “Uyum içerisinde çalışıyoruz”

Yeni transfer Sedat Berisha takım olarak yoğun bir tempoda uyum içerisnde çalıştıklarını belirtti ve devamında şunları söyledi; “Şuanda yoğun bir tempoda çalışıyoruz, antrenmanlarımız çok güzel gidiyor, takım arkadaşlarımız ve antrenörlerimizle birlikte uyum içerisinde çalışıyoruz. Tüm takım arkadaşlarım bana yardımcı oluyorlar. Herkes benimle ilgileniyor. Hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Benim oynadığım mevkide çok kaliteli oyuncular var. Burada tatlı bir rekabet olacak. Hak eden formayı alacaktır. Bende bu rekabetin içerisinde her zaman olacağım. Bursaspor ve Bursa şehrine çabuk alıştım. Bursaspor’da başarılı olup burada uzun yıllar forma giymek istiyorum.” 

Yorum Ekle

İlgili Haberler