Bursaspor'a 5 milyon Lira'lık haciz şoku !

Bursaspor Kulübü menajer Metin Korkmaz'dan gelen 5 milyon Lira'lık haciz şokunu yaşıyor.

Bursaspor'a 5 milyon Lira'lık haciz şoku !
- A +

 

Bursaspor Kulübü menajer Metin Korkmaz'dan gelen 5 milyon Liralık haciz şokunu yaşıyor.

Samsunspor galibiyetiyle moral bulan Bursaspor'da sevinç kısa sürdü.

Bursaspor Kulüp yetkililerinden alınan bilgiye göre öğleden sonra polis eşliğinde kamyonlarla Bursaspor Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri'ne gelen haciz memurları ve avukatlar Bursaspor'un eski başkan Ali Ay döneminde futbolcu Sercan Yıldırım'a verdiği senetler nedeniyle haciz işlemi yapacaklarını söylediler.

Senetlerin Sercan Yıldırım tarafından iki kişiye verildiği bunlardan birinin de menajer Metin Korkmaz olduğu ifade ediliyor. Haciz işleminin de Metin Korkmaz tarafından istendiğini belirten avukatlar ve haciz memurları, kulüpteki büyük küçük tüm taşımazları kayıt altına alırken, görev başındaki Emin Adanur liderliğindeki Bursaspor Yönetimi'nin tüm anlaşma taleplerini de geri çevirdikleri öğrenildi. Haberin yayına girdiği şu anlarda da Bursaspor yetkilileri ve avukatlar arasında kulüpteki görüşmeler devam ediyor.

Yorum Ekle

Temsili Kullanıcı Fotoğrafı Başkan. 17 Eylül 2021 15:05 Derler ya ...... Züğürtleyince heski hesapları sorgulama yapma bağlamda Boş ...... Kese kağıdı Tartar, Metin Korkmaz denen Menajer Zaat ismin kide O hesap birşey çıkmaz, benzetme yapma gereği duydum Amiyane tabir İllegal yoldan hak etmediği parayı alma derdinde Yazıklar olsun.

Temsili Kullanıcı Fotoğrafı Ilhan 17 Eylül 2021 11:15 Söyleyecek çok şey var $×£%#¥£€ En basiti 'ye uuu he

Temsili Kullanıcı Fotoğrafı Ercan 16 Eylül 2021 20:58 Bursaspor'un yakasından bir türlü düşmedi dönemi Başkan yönetim kurulları Menejerlik Bursaspor kulübü içine yer almasına veya Futbolcu transferi ilişkiler muhatap olmaları en büyük hata handikap ve son dakika yok efendim haciz durumu karşısında Bursaspor kulübüne yapılan saygısızlık Allah nasıl biliyorsa öyle imtihan etsin

Temsili Kullanıcı Fotoğrafı Sedo63 16 Eylül 2021 19:15 Allah banı versin ali ay günyüzü görme

Temsili Kullanıcı Fotoğrafı Yahya sacli 16 Eylül 2021 18:33 Bunlar degilmi Bursaspor'u sömüren ve bu hallere düşüren Haysiyetsiz ler gitsin alacağı varsa o anlaşıp dolandırdıkları kişilerden alsın tabii varsa alacağı

İlgili Haberler