Bursaspor Tomas Necid ile imzaladı

Bursaspor, daha önce prensip anlaşmasına vardığı Çek Milli Takımı santrforu Tomas Necid ile 4 yıllık sözleşme imzaladı.

Bursaspor Tomas Necid ile imzaladı
- A +

 

Özlüce Tesisleri’nde düzenlenen imza törenine, Bursaspor Futbol Şube Sorumlusu Necmettin Kocaman, Tesislerden ve Otopark’tan Sorumlu  Asbaşkan Ahmet Bozdemir katıldı.

Törende konuşan Bursaspor Transfer Komitesi üyesi ve Futbol Şube Sorumlusu Necmettin Kocaman, “Bugün önemli bir transfere imza atıyoruz. Çek Milli Takımının santraforu olan Tomas Necid ile 4 yıllık sözleşme imzalayacağız. Yeni sezon çalışmalarına bugün başlayacağız. Tüm takımlara şimdiden başarılar diliyorum. Tomas Necid, 26 yaşında genç bir isim. 28'i A Milli olmak üzere 75 kez uluslararası milli oldu. Avrupa deneyimi olan futbolcu aldık. Avrupa’yı tanıması bizim için avantaj. Çek oyuncuların referansları Türkiye’de olumlu. Tomasla dört yıllık sözleşme yapacağız. Bursaspor’umuza hayırlı olsun” dedi.

NECİD: BÜYÜK BİR KULÜBE GELDİM

Bursaspor’a 4 yıllık sözleşmeye imza atan Tomas Necid ise konuşmasında, “Öncelikle herkese merhaba. Bursaspor gibi büyük takıma geldiğim için mutluyum. Bursaspor’un atmosferinin iyi olan stada ve taraftara sahip onu biliyorum. Onlarla sezona başlamak için sabırsızlanıyorum. Atacağım gollerle kendimi kanıtlayacağıma inanıyorum” dedi.

Yorum Ekle

İlgili Haberler