Bursaspor Josue ile imzaladı

Bursaspor prensip anlaşmasına vardığı Portekizli oyuncu Filipe Josue ile 1 yıllık kiralık sözleşme imzaladı.

Bursaspor Josue ile imzaladı
- A +

 

Özlüce Tesisleri'nde düzenlenen törende konuşan tecrübeli oyuncu, öncelikle Müslüman aleminin önemli gecelerinden biri olan Kadir Gecesini de kutladı. Josue, şöyle konuştu:

BAŞKA SEÇENEKLERLE HİÇ İLGİLENMEDİM

"Bursaspor Kulübüne, tüm şehre bana burada verilen şans için teşekkür ediyorum. Burada olmaktan çok mutluyum. Ama özellikle teşekkür etmek istediğim biri var o da kulüp başkanımızdır. Kendisini benim burada olmamı istedi, bunu bana hep söyledi. Kalktı geldi, menajerimle, kulübümle görüştü. Benim burada olmam için en üst düzey çaba sarf etti. Başka seçeneklerde olur transferde ama benim Bursa ilk seçeneğimdi. Buraya gelmek istiyordum. Diğer seçeneklerle ilgilenmedim. Şimdi buraya geldiğim için çok mutluyum. Bunun yanında Futbol Şube Sorumlumuza da çok teşekkür ediyorum. Onun da kapısı bize hep açıktı."

ŞİMDİ DAHA FAZLASINI YAPMA VAKTİ"

Taraftarlara da çok teşekkür eden başarılı orta saha oyuncusu, "Bu ara dönemde, transfer döneminde mesajları ile sosyal medyadan gönderdikleri mesajlarla benim burada olmamı istemişlerdi. Onlara da çok teşekkür ediyorum. Şimdi yeni bir sayfa açılıyor. Şimdi yaptıklarımızı bir üst seviyeye çıkarmak vakti, geçen yıl yaptıklarımızın daha fazlasını yapma vakti. Benim bunu başarabilmek için elimden geleni yapacağım.”

KOCAMAN: EVİNE HOŞ GELDİN

Bursaspor Futbol Şube Sorumlusu Necmettin Kocaman ise, "Bursaspor'umuzun değerini bilen, Bursa'yı seven, bizimle birlikte olmak isteyen bir futbolcu ile sözleşme imzalamanın mutluluğunu yaşıyoruz. Transferde temel ilke, oyuncunun en bizim kadar bizimle olmak istemesi çok önemlidir. Josue çok sevilen, başarılı oyuncu. Bu imza taraftarımızı da çok mutlu edecektir. Takıma daha büyük katkı sağlayacağından şüphemiz yok. Kendisi kalmak istediğini söyleyince biz de Porto'dan bonservisinin yüzde 30'unu alarak aramıza kattık. Kendisine kendi dilinde 'Evine hoş geldin' diyorum."

Yorum Ekle

İlgili Haberler