Bursaspor Genel Kurulu ertelendi

Bursaspor Olağan Genel Kurul Toplantısı ilk oturumu yeterli çoğunluk sağlanamadığı için 16 Mayıs 2015 Cumartesi gününe ertelendi.

Bursaspor Genel Kurulu ertelendi
- A +

 

Bursaspor Divan Başkanlık Kurulu Başkanı Kadir Şankaya, saat 15.30 itibariyle hazirun listesinde 23 üyenin imzasının bulunduğunu ve yeter sayıya ulaşılamadığı için olağan genel kurulun 16 Mayıs 2015 Cumartesi günü saat 15'00’de Nilüfer Spor Salonu’nda çoğunluk aranmaksızın toplanacağını belirtti.

Kadir Şankaya sözlerini şöyle sürdürdü; “Değerli basın mensupları, değerli kongre üyeleri; Bursasporumuzun 51. Genel Kurul Toplantısı'nı bugün yapmamız gerekiyordu. Ne yazık ki kuruluşumuzdan bugüne kadar ilk toplantıda sadece 1 defa toplanabildik. Kongremizi 16 Mayıs 2015 tarihine ertelemiş bulunuyoruz. Buradan 16 Mayıs’ta yapılacak seçimde 4 başkan adayımıza da başarılar diliyoruz. Temennimiz hangisi Bursaspor için hayırlı ise onun başkan olmasıdır. Genel kurulumuzun seçecek olduğu başkan Bursaspor’un başkanıdır. Bu salonda galip gelen arkadaşımızı diğer kardeşlerimin gelip kutlaması gerekir, bunu da yapacaklarından eminim.”

SAKDER: "BAŞKAN ADAYLARI PROJELERİNİ ANLATACAK"

Bursaspor Divan Başkanlık Kurulu Üyesi Galip Sakder de, "11 Mayıs 2015 Pazartesi günü saat 19.30’da Kültürpark içi Sadabad Sarayı’nda Divan Başkanlık Kurulu olarak bir toplantı düzenliyoruz. 4 başkan adayımızı da oraya davet edeceğiz. Hepsine 10’ar dakika söz hakkı vereceğiz. Kendi projelerini anlatacaklar. Burada kesinlikle sataşmalı bir ortam olmayacak, gayet güzel nezih bir ortam olacak. Pazartesi günü organize edeceğimiz yemek ve genel kurul toplantımız Bursaspor’a yakışan bir şekilde olacaktır. Bununla ilgili çalışmalarımızı yapıyoruz. Ben divan kurulu üyelerimizden özellikle rica ediyorum, pazartesi günü olacak toplantı için isimlerini bildirsinler. Bursaspor’a yakışır bir şekilde kılık kıyafetimizle divan Kurulumuza ve kongremize bekliyoruz" dedi.

Kaynak: Bursaspor.org

Yorum Ekle

İlgili Haberler