Bursaspor Divan Kurulu Vakıfköy'ü ziyaret etti

Bursaspor Divan Kurulu Vakıfköy'ü ziyaret etti

Bursaspor Divan Kurulu Vakıfköy'ü ziyaret etti
- A +

 

Bursaspor Divan Kurulu Vakıfköy'ü ziyaret etti.

Ziyaretle ilgili Bursaspor Kulübü'nün açıklaması şöyle...

Divan Yönetim Kurulumuz Vakıfköy Orhan Özselek Tesislerimize ziyarette bulundu. Divan Yönetim Kurulu Başkanı Galip Sakder ve yönetim kurulu üyeleri ziyarette Altyapıdan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Semih Hüroğlu, Gençlik Geliştirme Program Sorumlumuz Hakan Cenkçiler ve altyapı antrenörlerimiz ile görüş alışverişinde bulundu.

Kulübümüzün altyapı modelinin Türkiye’de örnek gösterildiğini kaydeden Divan Yönetim Kurulu Başkanı Galip Sakder Vakıfköy’ün Kulübümüzün en önemli yapı taşlarından biri olduğunu belirterek "Bursaspor Kulübü çok uzun yıllardan beri Türk futboluna kazandırdığı oyuncular ile anılmıştır. Vakıfköy, Bursaspor’un ve  Türkiye’nin  futbolcu fabrikasıdır. Bursaspor’un geleceğidir. Buradan yetişen yüzlerce oyuncu arasında Avrupa’nın çeşitli liglerinde oynayan oyuncularımız mevcuttur. Bu da Vakıfköy’ün önemi ve değerinin bir göstergesidir. Tüm zorluklara ve imkansızlıklara rağmen görev yapan tüm yöneticileri ve antrenörleri kutlarım" dedi.

 Altyapıdan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Semih Hüroğlu, Divan Yönetim Kurulu Üyelerine ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek "Vakıfköy bambaşka bir dünya. Kulübümüzün sürdürebilirliği burada yatmaktadır. Bu değeri ayakta tutmak tüm Bursalıların görevidir. Bugüne kadar her konuda katkı sağlayan herkese teşekkür ediyorum." şeklinde görüşlerini bildirdi.

Gençlik Geliştirme Program Sorumlumuz Hakan Cenkçiler ise toplantıda yaptığı açıklamada, yüzlerce genç yeteneğin Vakıfköy Tesislerimizde tecrübeli antrenörler nezaretinde eğitildiğini ve önümüzdeki yıllarda da Türk futboluna başarılı futbolcular kazandıracaklarını kaydetti.

Yorum Ekle

İlgili Haberler