Bursalıların tercih ettiği marka: Çınar Jakuzi

Bursa'nın önde gelen firmalarından Çınar Jakuzi, kentteki başarılı çalışmalarının ardından çevre illerde de adından sıkça söz ettirmeye başladı.

Bursalıların tercih ettiği marka: Çınar Jakuzi
- A +

 

Sektöre ilk olarak 1996 yılında kapı üretim ve montaj hizmetleriyle giren ardından duş teknesi, jakuzi,  jakuzi modelleri,  jakuzi küveti, duşakabin ve hidro masaj sistemleri üzerine çalışmalarla başta Bursa olmak üzere çevre illerde faaliyetlerini sürdürmekte. 

Çınar Jakuzi, profesyonel kadrosuyla üretimden montaja kadar son model tüm jakuzi ve diğer banyo ürünlerini makul bir ücretle müşterilerinin beğenisine sunmakta. 

Çınar Jakuzi Fiyatları

Çınar Jakuzi yetkilileri yaptıkları açıklamada, müşteri memnuniyetini en ön planda tuttuklarını belirterek "Günümüzde birçok firma kurumsal internet sayfalarında yer alan fiyat tutarsızlıkları nedeniyle müşteri kaybetmekte. Bizler ise bu tutarsızlığa bir son vererek modellerimizin fiyatlarını net ve müşteri dostu olarak aktarmaktayız. Örnek olarak hangi malzemenin ne kadar tuttuğu, nasıl tedarik edildiği, kaç metresine ne kadar fiyat biçildiğini net bir şekilde müşterilerimizin beğenisine sunmaktayız. Tüm modellerimizin fiyatları farklılık göstermektedir. Seçtiğiniz ürüne veya aksesuarına göre bu fiyatlar artabilir. Fakat standart fiyatlandırmalar sizler için hep vardır. Bizler kullandığımız ürünlerin fiyatlarını yazıyoruz. Sonradan istenilen aparatlara göre de daha farklı bir fiyat çıkarıyoruz. Çınar Jakuzi olarak hali hazırda bulunan jakuzi modelleri ve duşakabin modellerinin fiyatları en temel ücretten karşınıza çıkabilmektedir. Siz de fiyatlar hakkında daha çok bilgi sahibi olmak istiyorsanız sitemizi inceleyebilir veya iletişim adresinden bizlere ulaşabilirsiniz" ifadeleri kullanıldı. 

Çınar Jakuzi'nin Avantajları

Sektörde önemli bir yere ve isme sahip olduklarını dile getiren Çınar Jakuzi yetkilileri avantajları konusunda da bilgilendirmede bulundular.

Diğer firmalara karşı en önemli farklarının dürüstlük olduğunu belirten Çınar Jakuzi yetkilileri "Bizleri diğer jakuzi firmaları hususunda ayıran fark en başta dürüstlüğümüz ve şeffaflığımızdır. Fiyatlandırmalarımızı müşterilerimizin cebine göre düşünüyoruz ve uyguluyoruz. Başka firmalar gibi dudak uçuklatan cinsten bir bütçe belirlemiyoruz. Bu da müşterilerimiz ile olan samimiyetimize değer katıyor.
Mağazamız Bursa'nın en çok tercih edilen unvana ve her türlü kaliteli ürünlerle donatılmıştır. Bursalılar  bizleri tanıdı ve evlerinde bizlerin ürünlerini kullandı ve kullanmaya devam ediyor. Şu anda çevre illerden de sipariş alıyoruz. Montaj ve demonte işlemlerini ek ücrete tabii tutarak diğer şehirlerde gerçekleştiriyoruz" açıklamasında bulundular. 

Çınar Jakuzi'de Aynı Gün Teslimat 

Profesyonel bir kadro ile müşteri memnuniyetini ön planda tutan Çınar Jakuzi yetkilileri ürün teslimatı hakkında da açıklamalarda bulunarak "Modellerimizi veya duşakabin ürünlerimizi tercih ettiğiniz taktirde aynı gün teslim alabilirsiniz. Bizler, kendi araçlarımız ile ürünlerinizi dikkatlice evinize getirip montaj işlemlerini yapıyoruz. Bizleri tercih eden müşterilerimize sunduğumuz fiyatlandırmalar içerisinde montaj hizmetimiz de yer almaktadır Bursa'da gerçekleştirebileceğimiz montaj işlemleri için müşterilerimizden kesinlikle ekstra bir ücret talep etmiyoruz. Personellerimiz bu montaj işlemini tüm fiyatlandırmalar içerisinde çalışmaktadır" dendi. 

Çınar Jakuzi Ürünleri 2 Yıl Garantilidir


Son model ve kendi ürünleri olan Çınar Jakuzi müşterilerine 2 yıl garanti vermekte. Bu konuda birçok firmadan önde olduklarını belirten firma yetkilileri "Ürünlerimiz 2 Yıl garantilidir. Tamamen kendi üretimimiz olan jakuzi veya duşakabinlerimiz, teknik servis garantili olarak müşterilerimize sunuyoruz. Bizleri diğer jakuzi firmalarından ayıran fark da bu. Diğer firmalar az da olsa yabancı kaynaklı üretim yaparken müşterilerine garanti veremez. Bizler Çınar Jakuzi olarak, tamamen kendi üretimimiz olan ürünlerimizin hep arkasındayız. Ürünümüzü sattığımız andan itibaren takip ediyoruz. Müşterilerimizin memnuniyetini her daim kontrol ediyoruz. Bizleri anlatan ve özetleyen en net kelime ailedir. Bize başvurup mağazamıza gelen kişilere müşteri gözüyle değil, misafir gözüyle bakıyoruz. Ürünlerimizi istediğiniz zaman gelip kontrol edebilirsiniz. Aklınıza takılan her şeyi bizlere iletebilirsiniz. Ürünlerimizden birini almıyor da olsanız jakuzi veya duşakabin hakkında her şeyi sorabilirsiniz. Çınar Jakuzi olarak sizlerle ilgilenmekten ve sorunlarınızı çözmekten ayrı bir keyif alırız" ifadeleri kullanıldı. 
www.cinardusakabin.com

 

Yorum Ekle

İlgili Haberler