sultanbet betbaba tempobet tempobet jeton


sultanbet betbaba tempobet tempobet jeton


Bursalılar sandık başına koştu

Bursa’da oy kullanma işlemi başladı. Bursa’da oyunu kullanan Vali Münir Karaloğlu, 5 bin polis ve jandarma ile seçim sonuçlanana kadar güvenliğin sağlanacağını söyledi.

Bursalılar sandık başına koştu
- A +

 

MERT ÜÇÇAMLAR/BURSA.COM

Bursa’da 2 milyon 28 bin kişi 5 bin 968 sandıkta oyunu kullanıyor. 5 bin polis ve jandarmanın görev yaptığı Bursa’da erken saatlerde sandık başına giden vatandaşlar oylarını kullanıyor. Okulların çevresinde geniş güvenlik önlemleri alındı.

Eşi ile birlikte Hamzabey İlkokulu’nda 1330 nolu sandıkta oyunu kullanan Bursa Valisi Münir Karaloğlu, sandıkta sıra bekleyerek vatandaşlarla sohbet etti. Oy kullandıktan sonra basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Karaloğlu, “25. dönem milletvekili genel seçiminin ülkemiz ve şehrimiz için hayırlı olmasını diliyoruz. Bursamızda bütün sandık bölgelerinde oy kullanma işlemi sorunsuz devam ediyor. Bursa genelinde 2 milyon 28 bin vatandaşımız bugün inşallah 5 bin 860 sandıkta oyunu kullanacak. Biz sorun beklemiyoruz. Sorun çıkmaması için de her türlü tedbiri aldık. Şu anda 5 bin polis ve jandarma ile güvenliği sağlıyoruz. Diğer taraftan elektrik kesintilerine karşı, telefonla haberleşme kesintilerine karşı, sağlıkta 112, ulaşımda karayolları ve Büyükşehir ile her türlü tedbirleri almış durumdayız. Her vatandaşımızın özgür iradesiyle sandığa gidip huzurlu bir şekilde oyunu kullanmasını temin etmek bizim görevimiz. Zaten seçim, Yüksek Seçim Kurulu ve ilçe seçim kurullarının denetiminde ve gözetiminde yapılıyor. Hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi.

Yorum Ekle

İlgili Haberler