Bursalı grubu ailesi iftarda bir araya geldi

Bursalı Grubu, her yıl geleneksel olarak düzenlediği iftar organizasyonu kapsamında bu yıl da tüm çalışanları ve ailelerini bir araya getirdi.

Bursalı grubu ailesi iftarda bir araya geldi
- A +

 

1955 yılında Süleyman Bursalı tarafından manifatura mağazasıyla temelleri atılan ve gerçekleştirilen başarılı çalışmalarla beraber; havlu üretiminden turizme, inşaat ve gayrimenkulden, madenciliğe kadar farklı iş kollarında faaliyet gösteren Bursalı Şirketler Grubu, geleneksel iftar yemeği organizasyonunda bir araya geldi. 1500 kişinin yer aldığı iftara Bursalı Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Fuat Bursalı ve eşi Nesrin Bursalı, Yönetim Kurulu Üyeleri Alper Bursalı ve Aykut Bursalı, 23.Dönem Milletvekili Ali Kul ve Prof. Doktor İsmail Tatlıoğlu’nun yanı sıra, Bursalı Grubu çalışanları aileleriyle beraber katılım gösterdi. İftar öncesi düzenlenen Kılıç Kalkan ekibi ile Aşık ve Maşuk gösterileri organizasyona renk katarken, “Yılın Elemanları” ödül töreninde de, başarılı çalışanlara yönelik çeşitli hediyeler ve plaket takdim edildi.
İftar öncesi çalışma arkadaşlarına ve ailelerine yönelik bir konuşma yapan Bursalı Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Fuat Bursalı, büyük bir aile olarak yeniden bir araya gelmekten dolayı büyük bir mutluluk yaşadığını kaydetti.
Bursalı, aile bireyleri sayısının her geçen gün artarak, büyümeye devam eden Bursalı Grubu’nun, tüm çalışmalarında karşılıklı samimiyeti, memnuniyeti ve başarıyı kendine ilke edindiğini vurguladı. Bursalı Grubu’nun, yeni yatırım alanları ve birbirinden farklı sektöre sağladığı katkılarla, Bursa’dan dünyaya açılarak, ülkemizi küresel düzeyde başarıyla temsil etmenin haklı gururunu yaşadığını aktaran Bursalı, ekonomik ve ticari başarıların yanı sıra, sosyal sorumluluk bilinciyle gerçekleştirdikleri örnek çalışmalarla da, topluma ışık tutmaya devam edeceklerini belirterek, tüm İslam Âlemi’nin Ramazan Ayı’nı kutladı. Bursalı Grubu çalışanları ve aileleri, iftar yemeğine özel hazırlanan “Bursalı Grubu 2015 İftar Yemeği Hatırası” önünde, Yönetim Kurulu Başkanı Fuat Bursalı ve eşi Nesrin Bursalı ile tek tek fotoğrafı çektirmeyi de ihmal etmedi.

Yorum Ekle

İlgili Haberler