Bursalı babalar kıyasıya yarıştı

Türkiye Bauhaus ile Bosch işbirliğinde Babalar Günü dolayısıyla düzenlenen tavla turnuvasında, babalar birbirleriyle kıyasıya yarıştı.

Bursalı babalar kıyasıya yarıştı
- A +

 

Bursa’da Türkiye Bauhaus ile Bosch işbirliğinde Babalar Günü sebebiyle düzenlenen tavla turnuvası renkli görüntülere sahne oldu. Turnuvada yarışan babalar, tavla oynayarak keyifli bir gün geçirdi. Yarışmaya katılan her babaya tavla hediye edilirken, yarışmada birinci olan babaya Dreme Micro el aleti seti, ikinci olan babaya Bosch PSB 450 darbeli matkap seti, üçüncü olan babaya akülü vidalama seti, dördüncü olan babaya ise budama makası ve kamp ocağı ödülü verildi.
Türkiye Bauhaus Genel Müdürü Ulgar Yılmaz, “Türkiye Bauhaus olarak 20. Geleneksel Babalar Günü Tavla Turnuvası’nı gerçekleştiriyoruz. Babalarımıza turnuvaya katıldıkları için teşekkür ediyoruz. 32 babamız ile hem Babalar Günü'nü kutluyoruz, hem de güzel bir organizasyonda birlikte oluyoruz. Yarışmaya katılan tüm babalarımıza tavla hediye ediyoruz, aynı zamanda turnuvada dereceye giren ilk 4 babamıza çeşitli hediyeler veriyoruz. Babalarımızın ufak da olsa gönlünü almaya çalışıyoruz” dedi.
Bursa Tavla Sevenler Derneği Başkanı Veysel Kalfa ise, “Tavla sporu bir zeka oyunudur. Gençleri kötü alışkanlıklarından kurtarıp böyle güzel etkinliklerde buluşturmaya çalışıyoruz. Bauhaus ve Bosch’a bu etkinliği düzenledikleri için teşekkür ediyoruz. Çocuklar evde babalarını bekliyor, babalar da tavla turnuvasında yarışıyor, hediye kazanıyor. Amaç hediye kazanmak değil, spor yapmak. Güzel bir gün geçiriyoruz” diye konuştu.

Yorum Ekle

İlgili Haberler