Reklamı AçReklamı Kapat

Bursa’daki trafik kazaları MOBESE’de

Türkiye’nin dört bir yanındaki kazalar MOBESE kameralarına yansıdı.

Bursa’daki trafik kazaları MOBESE’de
- A +

 

Türkiye’nin dört bir yanında meydana gelen kazalar MOBESE kameralarına yansıdı. Kazalarda, sürücülerin yaptığı hatalar ders çıkartılacak cinsindendi. İlk kazada iki otomobil kaza yaparak, yolunda solundan ilerleyen sulama tankerine çarptı. Çarpmanın etkisiyle devrilmekten son anda kurtulan tanker, yol kenarındaki yeşil alana çıktı. İkinci kazada ise, seyir halinde ilerleyen bir minibüs, önündeki at aracına çarptı.

YAYA HAVADA TAKLALAR ATTI
Üçüncü kazada ise, yolun karşısına geçmek isteyen yayaya, hızla gelen bir otomobil çarptı. Çarpmanın etkisiyle yayanın havada taklalar attığı görüldü. Dördüncü kazada ise, hızla ilerleyen bir otomobil kırmızı ışıkta duran araçlara çarptı. Bu kazada sürücünün dikkatsizliği gözler önüne serildi.

MOTOSİKLETLİYİ ALTINDA SÜRÜKLEDİ
Beşinci kazada ise tam bir can pazarı yaşandı. Yola çıkmak için duran motosiklet sürücüsüne çarpan bir araç, şahsı altına altı. Şahıs ve motoru yaklaşık 5 metre boyunca aracın altında sürüklendi. Altıncı kazada ise, kaygan yolda otomobilinin kontrolünü kaybeden sürücünün, drift yapar gibi ilerlediği kameralara yansıdı. Diğer kazalarda da sürücülerin hatalarının olduğu görülüyor.

Yorum Ekle

İlgili Haberler