Bursa'da yüzlerce kişinin önünde evlenme teklifi!

Bursa'da, erkek arkadaşına doğum gününde sürpriz yapan genç kız, bundan iki saat sonra ondan evlenme teklifi aldı.

Bursa'da yüzlerce kişinin önünde evlenme teklifi!
- A +

 

Alınan bilgiye göre, Sevgi Üşmez (22), yaklaşık üç yıl önce tanışıp arkadaş olduğu Ersel Üzel'e (26), doğum günü olması dolayısıyla Kent Meydanı'nda sürpriz organizasyon hazırladı. Çift, burada Üzel'in doğum gününü arkadaşlarıyla kutladı.

Bundan iki saat sonra ise Üzel, arkadaşlarıyla bir evlenme teklifi organizasyonu yaptı. Üzel'in arkadaşları, yere çiçekler serip konfeti ve meşaleler yaktı, çiftin fotoğraflarının bulunduğu "Benim iki elim var. Hayata dört elle sarılmak için senin ellerine ihtiyacım var. Benimle evlenir misin?" yazılı pankart açtı.

Üzel ile el ele bu alana gelen genç kız, büyük şaşkınlık yaşadı. Üşmez, yüzlerce kişinin önünde şarkı söyleyip diz çökerek evlenme teklifinde bulunan Üzel'e "Evet" dedi. Bunun ardından Üzel, Üşmez'in parmağına yüzük taktı.

Sevgi Üşmez, erkek arkadaşı için hazırladığı doğum günü sürprizinin ardından evlenme teklifi almaktan büyük heyecan yaşadığını belirterek, "Şu an şoktayım. Aslında bugün erkek arkadaşımın doğum günüydü. Ben ona sürpriz yapmıştım. O da bana sürpriz yaptı. İki saat önce onunla kutlama yapmıştık. Böyle bir şey tahmin bile etmemiştim. Böyle güzel bir sürpriz karşısında 'evet' dedim ve mutluyum" diye konuştu.

Üzel ise kız arkadaşını tanıdığı ilk günden bu yana böyle bir teklifte bulunmayı hayal ettiğini söyleyerek, "Sevgi, dünyadaki her şeyim. Arkadaşlarımdan yardım istedim, beni kırmadılar. Bugün doğum günüm ve en mutlu anım. Burada bulunup destek veren herkese teşekkür ederim" ifadesini kullandı.

Yorum Ekle

İlgili Haberler