Bursa'da yeni evli çifti ölüm ayırdı!

Bursa'da, geçen sene evlenen ve bebek bekleyen Hakan-Nagihan Bozkurt çiftini ölüm ayırdı. İşe gitmek için evlerinden çıkıp otobüs durağında bekleyen çiftten Hakan Bozkurt'a bir servis aracı adres sordu. Bir süre sonra geri manevra yapan araç Bozkurt'a çarptı. Hastaneye kaldırılan Hakan Bozkurt 2 gündür tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.

Bursa'da yeni evli çifti ölüm ayırdı!
- A +

 

Kaza, geçen Perşembe günü meydana geldi. Osmangazi ilçesi Tuna Mahallesi'ndeki evlerinden saat 06.00 sularında işe gitmek için ayrılan Hakan-Nagihan Bozkurt çifti, Yalova Yolu üzerindeki otobüs durağında servis beklemeye başladı. Bu esnada çiftin yanında duran bir servis aracı adres sordu. Bozkurt, adresi sürücüye tarif etti. Bir süre sonra hareket eden servis aracı, geri manevra yaparken 33 yaşındaki Hakan Bozkurt'a çarptı. Aracın altında kalarak ezilen Bozkurt, kaza yerine gelen 112 Acil Servis Ambulansı ile Bursa Muradiye Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Bozkurt, tedavisinin sürdüğü hastanede geçtiğimiz Cumartesi günü hayatını kaybetti. Bozkurt, kılınan cenaze namazının ardından gözyaşları ve dualar eşliğinde Demirtaş Mezarlığı'nda toprağa verildi.

BEBEK BEKLİYORLARDI

Cumhuriyet Savcılığı, kazayla ilgili soruşturma başlattı. Hastanede iki gündür verdiği yaşam mücadelesini kaybetti. Kazada kastının bulunmadığını, birisini almak için geri manevra yaptığını söyleyen servis sürücüsü ise çıkarıldığı nöbetçi mahkemece tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı. Servis aracı sürücüsünden şikayetçi olan Hakan Bozkurt'un babası Şevket Bozkurt ise "Oğlumun ölümünde kasıt olduğunu düşünüyorum. Oğlum ile gelinimi olay öncesi telefonla arayan kimsenin olup olmadığının araştırılmasını istiyorum. Bu şekilde bir kaza akıllarda kuşku uyandırıyor, sonuna kadar araştırılmalı." dedi. Bu arada çiftin geçen sene evlendiği, Nagihan Bozkurt'un hamile olduğu öğrenildi.

Yorum Ekle

İlgili Haberler