Bursa'da vicdansızlığın fotoğrafı

Bursa'da kimliği belirsiz kişiler tarafından darbedilen ve parası alınan evsiz adam için, polis ve sağlık ekipleri seferber oldu. Çöp konteynerinin yanında yatan adam, ekipler tarafından önce sağlık kontrolüne ardından barınma evine götürüldü.

Bursa'da vicdansızlığın fotoğrafı
- A +

 

Olay, merkez Yıldırım ilçesi Duaçınarı Mahallesi'nde gece saatlerinde meydana geldi. İddiaya göre sokaklarda yaşayan 30 yaşındaki İbrahim Söylemez, kimliği belirsiz kişiler tarafından darbedildi.

Kimliği ve bir miktar parası çalınarak darp yarası alan Söylemez, daha sonra geceyi geçirmek için bir çöp kutusunun yanına yattı.

Ateş'in çöp kutusu yanında yattığını gören vatandaşlar, durumu polis ve sağlık ekiplerine bildirdi. Olay yerine gelen ekipler, hem darbedilen hem de parası alınan İbrahim Söylemez'e yardım eli uzattı.

Ekiplerin yardım çağrısına karşılık veren Söylemez, Covid-19 testi yapılmak üzere Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne götürüldü.

Söylemez, test işlemlerinin ardından Bursa Büyükşehir Belediyesi Erkek Barınma Evi'ne götürülecek.

Öte yandan polis ekipleri, İbrahim Söylemez'i darbederek parasını gasp eden şüphelileri tespit etmek için çalışma başlattı.

İlgili haber için tıklayın.

Bursa'da 'Tam Kapanma'mı var?

Yorum Ekle

İlgili Haberler