Bursa'da su kesintisi!

Bursa Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (BUSKİ) tarafından yapılacak çalışmalar kapsamında, Osmangazi ve Mudanya İlçesi'nde de 29 Haziran Pazartesi gününden itibaren zaman zaman su kesintisi uygulanacaktır.

Bursa'da su kesintisi!
- A +

 

Bursa Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (BUSKİ) tarafından yapılacak çalışmalar kapsamında, Osmangazi İlçesi'nde 27 Haziran Cumartesi günü , Mudanya İlçesi'nde de 29 Haziran Pazartesi gününden itibaren zaman zaman su kesintisi uygulanacaktır.

BUSKİ yetkililerinin açıklamasına göre; altyapı çalışmaları nedeniyle Osmangazi İlçesi BUSKİ Kampus alanı, Büyükşehir hizmet binaları, Mezarlıklar Şube Müdürlüğü ve civarında; 27 Haziran Cumartesi günü , 07.30 ile 18.00 saatleri arasında; Mudanya İlçesi'nde ise Güzelyalı Yalı Mahallesi ve civarında 29 Haziran Pazartesi ile 15 Temmuz Çarşamba tarihleri arasında zaman zaman su kesintisi yapılacağı bildirildi.

Çalışmaların erken tamamlanması durumunda suların belirtilen zamandan daha önce verilebileceğini belirten yetkililer, vatandaşları tedbirli olmaları ve musluklarını kontrollü kullanmaları konusunda uyardı.

Yorum Ekle

İlgili Haberler