Bursa'da patlama!

YILDIRIM İlçesi Ali Paşa Mahallesi Balmumcu Sokak'ta Buski ekiplerince yapılan kazı sırasında doğalgaz hattı kopması sonucu patlama yaşandı..Bursagaz olayla ilgili bir açıklama yayınladı.

Bursa'da patlama!
- A +

 

YILDIRIM İlçesi Ali Paşa Mahallesi Balmumcu Sokak'ta Buski ekiplerince yapılan kazı sırasında doğalgaz hattı kopması sonucu patlama yaşandı.. Bursagaz ekipleri olaya müdahale ederken, çıkan yangın vidanjör yardımı ile söndürüldü. Bursagaz olayla ilgili bir açıklama yayınladı.

Bursagaz'dan yapılan açıklama;
24 Nisan 2015 Cuma günü Buski ekipleri tarafından Ali Paşa Mahallesi Balmumcu sokakta yapılan kazı sırasında doğalgaz hattı kopması sonucu çıkan yangın kısa sürede söndürülerek herhangi bir can kaybı ve mal kaybına meydan verilmemiştir.

Olay sırasında kazı çalışmasına nezaret eden Bursagaz saha ekibi tarafından doğalgaz vanası hızla kapatılırken çıkan yangın da Buski'ye ait vidanjör yardımıyla söndürülmüştür. Ali Paşa Mahallesi Balmumcu Sokak 13 numarada Buski kazı çalışması sırasında kopan doğalgaz hattı, ikinci katta yanmakta olan hermatik sobanın bacasından dolayı alev almış ve yangın çıkmıştır. Buski'ye ait vidanjörle olaya müdahale edilirken Bursagaz ekipleri tarafından vananın kapatılması sonucu yangın kısa sürede son bulmuştur.

Olay sonucunda herhangi bir can ve mal kaybı yaşanmazken, yangının çıktığı Akarsu Apartmanı'nda küçük çaplı maddi hasar meydana gelmiştir.  

Yorum Ekle

İlgili Haberler