USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
Bursa

Bursa’da motocross şov nefesleri kesti

İnegöl Belediyesi, şehirdeki enduro tutkunu motosikletçilerle birlikte 2 gün süren etkinlik düzenledi. Farklı şehirlerden 100’ü aşkın motocross tutkununu buluşturan organizasyon için özel olarak hazırlanan parkurda, motosiklet tutkunlarının yaptığı gösteriler nefesleri kesti. Yamaç paraşütü gösterilerinin renk kattığı Adrenalin Fest, büyük bir heyecana sahne oldu.

Bursa’da motocross şov nefesleri kesti
04-10-2022 17:57

İnegöl Belediyesi, şehirdeki enduro tutkunu motosikletçilerle birlikte hem İnegöl’ün doğal güzelliklerini tanıtmak ve duyurmak hem de adrenalin tutkunları için görsel şovların ve yarışmaların yer aldığı özel bir organizasyon düzenledi. Adrenalin Fest adıyla gerçekleştirilen organizasyonda, farklı şehirlerden 100’ü aşkın motocross tutkunu İnegöl Belediyesi Doğa Sporları ve Turizm Merkezi’nde buluştu. Kros gösterileri, doğa turları, adrenalin yarışmaları ve yamaç paraşütü şovlarıyla süslenen program, 2 gün boyunca renkli görüntülere sahne oldu.

İnegöl’ün eşsiz doğasına hayran kaldılar
Cumartesi günü başlayan etkinlik çerçevesinde, farklı şehirlerden gelen enduro motosiklet tutkunları, DOSTUM tesislerinde kamp attı. Yüzlerce motosiklet tutkunu, ilk gün İnegöl’ün eşsiz doğasını keşfetmek üzere İnegöllü motocross tutkunları tarafından hazırlanan rotalarda sürüş gerçekleştirdi. Gün boyu farklı güzergahlarda yapılan yolculuklar sırasında İnegöl’ü keşfetme imkanı bulan konuk motosikletçiler, karşılaştıkları manzaralar karşısında İnegöl’e hayran kaldı. Aynı zamanda yamaç paraşütü uçuşları da gerçekleştirilerek DOSTUM’un branşları tanıtıldı.

Şovlarla süslenen yarılma nefesleri kesti
Pazar günü ise DOSTUM tesislerinde vatandaşların da izlenimine açık bir motocross şöleni gerçekleştirildi. Bu organizasyon için özel olarak hazırlanan parkurda, motocross tutkunları adeta şov niteliğinde sürüşe imza attılar. Heyecanın ve adrenalinin üst düzeye çıktığı yarışmalar ve gösterileri vatandaşlar heyecanla izledi. Kros tutkunu motosikletçiler şov tadında bir yarışma ve gösteriye imza attılar.
Cumartesi günü DOSTUM tesislerinde motocross tutkunlarıyla bir araya gelen İnegöl Belediye Başkanı Alper Taban, “Doğa Sporları ve Turizm Merkezimizdeyiz. Burada 2 gün boyunca devam edecek olan, adrenalin tutkunlarının yer aldığı organizasyondayız. Enduro Motosiklet Gruplarını ağırlıyoruz şehrimizde. İnegöl’de güzel bir hafta sonu etkinliği olacak. Farklı şehirlerden kros tutkunlarını burada. Hem kendilerini misafir ediyoruz hem de İnegöl Enduro Motosiklet Grubuyla birlikte bir çalışma yapıldı, rotalar belirlendi. Motosikletleriyle gruplarımız bu rotaları gezecekler. DOSTUM tesislerimizde de oluşturulmuş hazır parkur içerisinde deneyimleme yapacaklar” dedi.
70 paraşütçünün uçuşlarıyla etkinliğe renk kattığını da ifade eden Başkan Taban, “Adrenalinin çok yüksek olduğu bir sporu burada yapıyoruz. Ben tüm sporseverlere, katkı sunanlara teşekkür ediyorum. Bunun yanı sıra bugün yamaç paraşütü ile ilgili de Aktaş Tepe’den uçuşlar yapılıyor. 70 kadar sporcumuz da buraya iniş gerçekleştirerek ayrı bir renk kattılar. Ben emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Katılan sporcularımıza teşekkür ediyorum” diye konuştu.
Öte yandan, kros yarışmaları ve gösteriler sonrası dereceye giren motosiklet tutkunlarına kupa ve madalyaları takdim edildi.

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
ÇOK OKUNANLAR
ARŞİV ARAMA
PUAN DURUMU TÜMÜ
IIS 10.0 Detailed Error - 403.501 - Forbidden

HTTP Error 403.501 - Forbidden

You do not have permission to view this directory or page.

Most likely causes:

  • This is a generic 403 error and means the authenticated user is not authorized to view the page.

Things you can try:

  • Create a tracing rule to track failed requests for this HTTP status code. For more information about creating a tracing rule for failed requests, click here.

Detailed Error Information:

Module   IIS Web Core
Notification   Unknown
Handler   StaticFile
Error Code   0x00000000
Requested URL   https://api.haberpanelim.com:443/puan/?lig=59416&detay=&domain=https://www.bursa.com
Physical Path   C:\Inetpub\vhosts\api.haberpanelim.com\httpdocs\puan\
Logon Method   Not yet determined
Logon User   Not yet determined

More Information:

This generic 403 error means that the authenticated user is not authorized to use the requested resource. A substatus code in the IIS log files should indicate the reason for the 403 error. If a substatus code does not exist, use the steps above to gather more information about the source of the error.

View more information »