Bursa'da hırsızlar yine iş başında!

Bursa'da park halindeki hafif ticari aracın camını kıran hırsız, irsaliye, fatura ve pos cihazı yerine torpidodaki 130 lira bozuk parayı alıp kaçtı. Kimliği belirsiz hırsızlık zanlısının bu hareketi, 'Hırsızlar nakit çalışıyor' dedirtti.

Bursa'da hırsızlar yine iş başında!
- A +

 

Yavuz Selim Polis Merkezi Amirliği'ne müracaat eden H.Ç., park halindeki aracından hırsızlık olduğunu söyledi. Olayla ilgili başlatılan soruşturma kapsamında ifade veren H.Ç., "Park ettiğim aracın sağ ön kapı camının tamamen kırıldığını ve koltukların üzerinde araca ait eşyaların dağınık olduğunu gördüm. İlkyardım çantasının, pos cihazının ve diğer fatura ve irsaliyelerin dağılmış olduğunu, torpido gözündeki şirkete ait 130 lira bozuk paranın da çalındığını fark edince durumu polise bildirdim." dedi.

MUSLUKLARIN BATARYASINI ÇALDILAR

Öte yandan Emek Polis Merkezi Amirliği'ne gelen M.K. da inşaat halindeki evine giren hırsızların muzslukların bataryasını çaldığını, zararının 2 bin lira olduğunu söyledi. Olayla ilgili ifade veren M.K., "İnşaat halindeki ikametimin her üç katındaki mutfak banyo ve tuvaletindeki bataryaların bir kısmının kırık olduğunu bir kısmının da çalındığını fark edince polis merkezine geldim. Zararım 2 bin lira, hırsızlığı yapan kişi ya da kişilerden şikayetçiyim." diye konuştu.

Yorum Ekle

İlgili Haberler