Bursa'da eğlence mekanında işlenen cinayette yeni gelişme

Nilüfer'de Emir Çelik'in ölümüyle sonuçlanan cinayetin faili dört kişi Bursa Asayiş Şube polisinin nefes kesen operasyonu ile İzmir Tirede bir bağ evinde yakalandı.

Bursa'da eğlence mekanında işlenen cinayette yeni gelişme
- A +

 

Olay Nilüfer Mahallesi Barış Mahallesi'nde meydana geldi. İddiaya göre, gece kulübüne eğlenmek için gelen bir grup taşkınlık çıkardı. Bunun üzerine gece kulübünün güvenlik görevlileri taşkınlık çıkartan grubu dışarı çıkardı.

Güvenlik görevlileri ile tartışmaya giren grup, gece kulübünün sahibini çağırmalarını istedi. Mekan sahibinin grubun yanına gelmesinin ardından aralarında tartışma çıktı. Tartışma ise kısa sürede kavgaya dönüşürken kimliği öğrenilemeyen bir kişi yanında getirdiği silah ile ateş açtı. Çıkan kurşun mekan sahibinin arkadaşı olan Emir Çelik'e isabet etti. Kurşunun hedefi olan Çelik kaldırıldığı hastanede kurtarılamayarak hayatını kaybetti.

FAİLLER İZMİR'DE YAKALANDI

Olayın ardından faillerin yakalanması için çalışma başlatan Bursa Asayiş Şube Müdürlüğü, yaptığı incelemeler sonucunda faillerin İzmir'de olduğunu tespit etti. Bu sabah bir Tire'de bulunan bağ evine yapılan operasyon sonucunda Emir Çelik cinayetinin failleri olduğu belirlenen 4 kişi Bursa Asayiş Şube polislerinin yaptığı operasyon sonucu yakalandı.

İlgili haber için tıklayın.

Asker uğurlamasında eğlenenlerin üzerine ateş açtı: 11 yaralı

Yorum Ekle

İlgili Haberler