Bursa'da dalgalar yol çökertti

Bursa'da Mudanya Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Güzelyalı Mahallesi Beyaz kayalar ile Altınkum arasında, feribot ve deniz otobüslerinin oluşturduğu dalgalar nedeniyle çöken sahil yolunu onardı.

Bursa'da dalgalar yol çökertti
- A +

 

Mudanya Güzelyalı Mahallesi Beyaz kayalar ile Altınkum arasında, feribot ve deniz otobüslerinin oluşturduğu dalgalar nedeniyle çöken sahil yolu, Mudanya Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından önlem alındı. Çökmenin yaşandığı bölgede çalışma yapan ekipler, çöken sahil yolunu onararak, yeniden Mudanyalıların hizmetine sundu.

Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz, belediye olarak yapılan her çalışmada önceliklerinin insan ve insan sağlığı olduğunu vurgulayarak, "Mudanyalı hemşerilerimizin sabah sporlarını yaptığı, yürüyüş ve dinlenme alanı olarak faydalandığı Güzelyalı Mahallesi Beyaz kayalar ile Altınkum arasındaki sahil yolunda, yaşanan çökme nedeniyle tehlike arz ediyordu. Ekiplerimiz bölgede hemen tedbir aldı. Gerekli onarım çalışmaları yapıldıktan sonra, sahil yolu yeniden Mudanyalı hemşerilerimizin kullanımına sunuldu" diye konuştu.    

Yorum Ekle

İlgili Haberler