Bursa'da çalındı bakın nerede bulundu?

Bursa'da Hipodrom Caddesi üzerinden çalınan Bünyamin Avcıoğlu’na ait olan 16 T 0480 plakalı ticari taksi, aynı gün birkaç saat içinde Manisa ili Akhisar ilçesi çıkışında polisler tarafından yakalandı.

Bursa'da çalındı bakın nerede bulundu?
- A +

 

Bursa Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası tarafından üyelerinin hizmetine sunulan uydu takip sisteminin sağladığı anlık bilgi akışıyla, geçtiğimiz günlerde Hipodrom Caddesi üzerinden çalınan Bünyamin Avcıoğlu’na ait olan 16 T 0480 plakalı ticari taksi, aynı gün birkaç saat içinde Manisa ili Akhisar ilçesi çıkışında polisler tarafından yakalandı.

Olayın can kaybına yol açılmadan neticelenmesine katkı sağlayan Bursa Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Uydu Takip Merkezi çalışanı Serkan Yılmaz’a, olay esnasında göstermiş olduğu özverili çalışmadan dolayı Başkan Hasan Topçu ve araç sahibi Bünyamin Avcıoğlu teşekkür plaketi verdi.

AVCIOĞLU: ODA HABER MERKEZİ SAYESİNDE  ARACIMIZA  KAVUŞTUK

Teşekkür için Bursa Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Haber merkezine giden  Ticari araç sahibi Bünyamin Avcıoğlu, “Çalındı bilgisi geldikten sonra oda haber merkezi ile bağlantıya geçtik. Oda tarafından Araç Takip sistemi ile aracım anlık takip altına alındı. Haber merkezi çalışanı Serkan kardeşimizin de çabaları ile aracımıza ulaştık.  Araç Takip hizmetinden övgüyle bahseden Avcıoğlu, Bu olayla bir daha anladık ki  odamız  her zaman bizim yanımızda. Bundan kıvanç duydum. Allah razı olsun.”  dedi

TOPÇU: MERKEZİMİZ 7/24 HİZMET VERİYOR

Bursa Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Hasan Topçu ise oda çalışanı Serkan Yılmaz’ı tebrik ederken, araç sahibi Bünyamin Avcıoğlu’na da geçmiş olsun diledi.

Hasan Topçu sözlerini şöyle sürdürdü:“Birkaç gün önce yaşanan olayda Haber merkezine bilgi geliyor ve merkezde çalışan arkadaşımız  uydu takip sistemi sayesinde güvenlik birimlerine anlık bilgi akışı sağlıyor, aracın bulunmasına önemli katkı koyuyor. Burada tüm ticari taksilerimizin  odamız tarafından 24 saat takip edildiğini tekrar duyurmak istiyorum. Odamız her zaman onların yanında ve hizmetinde. Bu unutulmamalı. Bizler esnafımızın sadece iyi gününde değil, kötü gününde de yanındayız. Bizleri esnaf seçtiyse, biz de onlara hizmet etmek durumundayız. Tüm oda çalışanlarımız ve yönetimimiz bu bilinçle hareket ediyor elimizden geleni yapıyoruz. Birkaç yıl önce hizmete aldığımız Araç Takip merkezimizin duyulmasıyla yaşanan olumsuz durumlarda düşüşler kaydedildi. Bu merkezde kurulu  Uydu üzerinden Araç Takip Sistemi sayesinde anında bilgi akışı sağlanıp, olası can ve mal kaybının önüne geçilebilmektedir. Bizim için esnafımızın ve vatandaşımızın can ve mal güvenliği her şeyden önemlidir.”

YILMAZ: ODA HABER MERKEZİ OLARAK ÖZVERİ İLE ÇALIŞMAKTAYIZ.

Bursa Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Uydu Takip Merkezi çalışanı Serkan Yılmaz; merkezdeki tüm çalışanların aynı özveriyle çalıştığını, Haber merkezinin öneminin böyle günlerde anlaşıldığına dikkat çekti. Yılmaz, “Olay bize intikal eder etmez emniyet müdürlüğüyle irtibata geçtik. Daha sonra da aracı takip sistemi ile takibe başladık. Aracı Balıkesir’den Susurluk’tan Akhisar çıkışına kadar her an takip ettik ve anlık bilgi akışı sağladık. Haber merkezi, işte böyle durumlar için var. Bu merkez 7 gün 24 saat aktif ve sadece taksici esnafının yanında değil vatandaşlarımızın da yanında. Kayıp eşyaların bulunmasından başka konulara kadar herkesin yanında olmaya Elimizden geldiğince devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Yorum Ekle

İlgili Haberler