Bursa'da 'Ankalar' frekans yaymaya devam ediyor!

Türkiye'nin önde gelen bilinçaltı uzmanlarından Murat Başaran, Mudanya'da Bursalılarla bir araya geldi.

Bursa'da 'Ankalar' frekans yaymaya devam ediyor!
- A +

 

Yoğun bir katılımın gerçekleştiği "Farkındalığını fark et, bakış açını değiştir" adlı söyleşide Başaran, katılımcıların sorularını da yanıtladı. 

Bilinçaltı Uzmanı Murat Başaran, sıcak bir ortamda geçen söyleşide, Bilinçaltının çok özel bir dili olduğunu vurgulayarak "Bilinçaltı normal konuşma dilinden anlamaz. Onun çok özel bir dili vardır. Sembol dilini bilinçaltınız ile konuşmaya başlarsanız bilinçaltınız temizlenmeye başlar ve bizim bütün iç organlarımıza etkisi olur. Nefes almamızı bile bilinçaltı sağlıyor. Eğer sizi birisi üzerse, hayal kırıklığına uğratırsa o an psikolojiniz çökmesin, hemen şu soruyu soracaksınız, 'senin bana hediyen nedir? Sen iyi ki hayatıma girdin' bu şekilde bilinçaltınıza doğru mesajlar göndererek, rahat ve huzurlu bir yaşam sürebilirsiniz" ifadelerini kullandı. 

Yaklaşık iki saat süren söyleşide BİKOD "Blinçaltı kodlamının" özelliklerinden de bahseden Murat Başaran, Bursalıların kendisine gösterdiği ilgiden çok memnun kaldığını belirterek teşekkrlerini sundu. 

Yorum Ekle

Temsili Kullanıcı Fotoğrafı Nihal ORUÇ 16 Ekim 2021 14:21 #Bikod Bilinçaltı #sembol dili ile bizi durduran,üzen,yoran,her ne varsa çözüm mümkün. Mucize ötesi bir gündü. Katılimcıların Enerjisi zirve yaptı.Teşekkürler Bursa

İlgili Haberler