Bursa.com dev kadrosuyla sahada!

Bursa'nın dünyaya açılan yeni penceresi bursa.com, dev kadrosuyla sahaya indi.

Bursa.com dev kadrosuyla sahada!
- A +

 

11 Mayıs'ta yayın hayatına başlayan Bursa'nın haber ve şehir portalı bursa.com'un yönetim, editör,  yazar ve muhabir kadrosu Türkticaret.net merkezinde bir araya geldi.

HER BİRİ KONUSUNDA UZMAN

bursa.com Yönetim Kurulu Başkanı Nuri Kolaylı ve ortağı, Türk Ticaret.Net Yönetim Kurulu Başkanı Murat Yanıklar ile bursa.com Genel Yayın Yönetmeni İhsan Bölük, Bursa'nın çok yakından tanıdığı ve her biri konusunda uzman yazarlar ile haberin mutfağındaki usta editörler ve teknik ekip hep birlikte başarı andı içti.

Bursa'da; siyasetten ekonomiye, spordan magazine, kısacası hayata dair ne varsa her konuya Bursa’da yaşayanların bakışıyla yer veren bursa.com, internet medyasında ses getirecek işlere imza atmak için kolları sıvadı.

Kentte, Türkiye'de ve dünyada ne varsa, 24 saat boyunca en hızlı ve doğru şekilde dijital platformlardan okuyucusuna aktarmayı hedefleyen "Bursa'nın Haber ve Şehir Portalı", kardeş kuruluş web.tv'nin teknik imkanlarından da yararlanarak, canlı yayınlar ve her branşta çok özel video programlarla her an karşınızda olacak.

MERHABA PASTASI KESİLDİ

web.tv'deki buluşmada, proje ortakları Nuri Kolaylı ve Murat Yanıklar bursa.com'un yayın hayatına başlama pastasını alkışlar arasında birlikte kestiler.

Bursa'nın sesi, gözü ve kulağı olma iddiasıyla yola çıkan bursa.com, sizlerin yoğun ilgisiyle her geçen gün daha da büyümeye ve çok özel projelere imza atmaya devam edecek.

 

Yorum Ekle

İlgili Haberler