sultanbet betbaba tempobet tempobet jeton


sultanbet betbaba tempobet tempobet jeton


Bursa siyasetinde sıcak dakikalar

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş ve Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın arasında iddia edilen sorunlar üzerine yeni bir açıklama geldi.

Bursa siyasetinde sıcak dakikalar
- A +

 

ORHANGAZİ BELEDİYE BAŞKANI BEKİR AYDIN'IN YAPTIĞI YAZILI AÇIKLAMADA: 

Bursa merkezli olarak yayın yapan bir gazetenin köşe yazarı tarafından kaleme alınan hayal mahsulü köşe yazısında bizlerin Büyükşehir Belediye Başkanımız Sn. Alinur Aktaş ile ters düştüğünü ve Genel Merkezimiz tarafından istifamızın istendiği gibi aslı astarı olmayan iftiralara yer verilmiştir.

Bu şahsımın ötesinde partime, Cumhur ittifakının birlikteliğine, siyasi kariyerime ve Orhangazi halkına yapılmış dolaylı bir darbe girişimidir. Ayrıca burada Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Alinur Aktaş'da zan altında bırakılmıştır.

Gerek Bursa'mızda gerekse Orhangazi'mizde zaferle ayrılan Cumhur ittifakımızın başarısı aradan geçen iki yıla rağmen belliki hala bazı kesimlerce hazmedilememiştir.

Bizler sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın liderliğinde, Cumhur ittifakımızla Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Alinur Aktaş ile birlikte bütün şehir büyükşehir olarak aşkla yolumuza devam ediyoruz.

Bu iftira ve ithamlarla ilgili olarak hukuki mücadelemizi başlatacağımızı da burdan ifade ediyorum.

Tüm hemşehrilerime sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

İlgili haber için tıklayın.

Bursaspor'da Altınordu hazırlıkları başladı

Yorum Ekle

İlgili Haberler