Bursa Belediyeler Birliği'nde eğitim zamanı

Bursa Belediyeler Birliğinin, Türkiye Belediyeler Birliği işbirliğinde gerçekleştirdiği personele yönelik Mevzuat Bilgilendirme ve Hizmet İçi Eğitim Toplantısı İstanbul’da yapıldı.

Bursa Belediyeler Birliği'nde eğitim zamanı
- A +

 

Birlik üyesi 17 Belediyeden Başkan, Başkan Yardımcısı, Belediye Meclis Üyesi, birim müdürleri ve personelin katıldığı kişisel ve kurumsal gelişim başlıklı eğitim semineri, 12-13 Haziran tarihleri arasında İstanbul Crown Plaza Hotelde gerçekleştirildi. Genel mevzuat eğitimlerinin dışında stres yönetimi, liderlik ve takım çalışması gibi konu başlıkları altında gerçekleştirilen toplantılarda, Lefke Avrupa Üniversitesi öğretim üyesi Yrd. Doç. Dr. Bülent Şen ‘Stres Yönetimi’, Marmara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Recep Bozlağan da, ‘Liderlik ve Takım Çalışması’ konularında seminer verdi. 

İki gün süren eğitimlerin ilk gününde Lefke Üniversite Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Bülent Şen, stresin kaynağı, stres yönetiminin çeşitleri, bireysel ve örgütsel olarak stresle başa çıkmanın yolları hakkında bilgi verdi. Eğitim seminerinin ikinci gününde ise Marmara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Recep Bozlağan, liderliği anlamak, kurumsallaşma, kurum kültürü, vizyon, iletişim, liderlik becerileri, motivasyon, karar verme ve mülakat gibi konularda ders verdi.

Yorum Ekle

İlgili Haberler