BURKÜP’den Bursaspor’a ziyaret!..

Bursasporlu Kongre Üyeleri Platformu (BURKÜP), yürüttükleri projeler ve yeni fikirleri paylaşmak adına Özlüce'ye ziyarette bulundu.

BURKÜP’den Bursaspor’a ziyaret!..
- A +

 

Bursaspor‘un gerçek sahiplerinin taraftarlar olduğunu belirten ve taraftarların kulübün geleceği adına alınacak kararlarda aktif olması gerektiğine inanan BURKÜP, kurulduğu günden beri tüm Bursasporluları kongre üyesi olmaya davet ediyor ve bu konuda istekli olan taraftarların da tüm prosedür işlerine koşuşturuyor.

Uzun yıllardır herkesin aklında olan ama bir türlü harekete geçilemeyen kongre üyesi sayısını arttırma niyetini projelendiren BURKÜP üyeleri,aylık toplantılarla proje önerilerini tartışıyor ve sürdürülebilir, kulübe kalıcı gelir bırakacak maddi projelerin  yanı sıra, camianın kenetlenmesi ve birlik beraberliğin artması adına da sosyal projeleri de bir bir hayata geçiriyor.

Bu çalışmaları kulüp yönetimiyle paylaşmak adına platformun kurucularından Engin Batu, proje ve organizasyon ekibinden Burak Çakman, üye takip biriminden Alperen Arabulan Özlüce’de Kulüp Müdürü Nihal Ferik  ile bir görüşme gerçekleştirdi.

Görüşmeye yönetimden Projelerden Sorumlu Ali Nazım Tekelioğlu, Reklam ve Pazarlamadan Sorumlu Gökçe Yıldız da katıldı.

Ziyarete ünlü sinema ve tiyatro oyuncusu Çetin ALTINDAL ve Yönetmen Suat Oktay ŞENOCAK ta BURKÜP üyelerine destek olmak adına katıldı. Bursasporlu sanatçılar, platformun duyurulması, projelerin desteklenmesi adına yapılacak çalışmalarda bizzat çalışmak istediklerini, gelir getirebilecek her çalışmaya destek vereceklerini belirtti ve bazı sürpriz niteliginde olan hazırlık aşamalarındaki projelerinden de bahsetti.

Daha önce,taraftarları üye olmaları için davet ettiği klibiyle destek veren Çetin Altındal, halen aktif olarak Bursa’da İnSanat Merkezi’nde tiyatro gösterilerine de devam ediyor.

Ziyaretten memnuniyetlerini dile getiren Nihal Ferik, incelemelerden sonra ikinci bir toplantı için gün belirleyeceklerini söyleyerek ziyarete gelenlere teşekkür etti.

BURKÜP, Bursasporlu olan herkesin, kongre üyeliği sürecinde destek olmaya devam edeceğini, yönetimlerle her dönem bu istişarenin devam edeceğini belirtti.

Yorum Ekle

Temsili Kullanıcı Fotoğrafı Mustafa16 21 Şubat 2020 17:48 Ali Ay gibi tiplerin, bir daha başkan olmaması için, blok oyların etkisini bitirmek için, Bursaspor'u,karşılıksız seven,çorba beklentisi olmayan,her Bursasporlu kongre üyesi olmalıdır.

Temsili Kullanıcı Fotoğrafı Lodos 21 Şubat 2020 17:47 Tebrikler BURKÜP alkışı ve taktiri fazlasıyla hak ediyorsunuz .

Temsili Kullanıcı Fotoğrafı MetinYüksek 21 Şubat 2020 17:46 Bursaspor’a katkı yapmanın bir çok yolu var.Burküp, sürdürülebilir bir katkı sağlıyor…Emeği geçenlere teşekkürler.

Temsili Kullanıcı Fotoğrafı Uğur Ünsal 21 Şubat 2020 17:44 Tebrikler. Bursaspor menfaatleri doğrultusunda hareket eden BURKÜP desteği fazlasıyla hakediyor.

İlgili Haberler