Bülent Serttaş coşturdu

Kepez Belediyesi'nin, Ramazan Etkinliği'nde sevilen şarkıcı Bülent Serttaş verdiği konserde kepezlileri coşturdu. Dış İşleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu’da konseri izledi.

Bülent Serttaş coşturdu
- A +

 

Kepez Belediyesi'nin bu yıl 7’ncisini düzenlediği Ramazan Etkinliği'nde ilçe halkı eski Ramazanların nostaljisini yaşıyor. Hemşeri geceleri ile Anadolu'nun farklı kültürlerinin buluşacağı Ramazan etkinliği, Kepezlilere ünlü sanatçıları izleme imkanı da sunuyor. Kepez Belediyesi Hasan Doğan Stadı yanında kurulan etkinlik alanında sahneye çıkan ilk isim ise Türk Halk Müziği Sanatçısı Bülent Serttaş oldu.

“BAKAN ÇAVUŞOĞLU VE BAŞKAN TÜTÜNCÜ’DEN SERTTAŞ’A ÇİÇEK”
Konser öncesi etkinlik alanını, Dışişleri Bakanı ve Antalya Milletvekili Mevlüt Çavuşoğlu ile Ak Parti Antalya İl Başkanı Rıza Sümer ziyaret etti. Bakan Mevlüt Çavuşoğlu, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü ile etkinlik alanındaki çarşıyı gezerek, esnafın ve vatandaşların Ramazan'ı Şerifleri'ni kutladılar. Yoğun ilgiyle karşılanan Çavuşoğlu ve Tütüncü, vatandaşların alkışları arasında konser alanına geldiler. Bakan Çavuşoğlu, İl Başkanı Sümer, Başkan Tütüncü ve eşi Dr. Ayşe Tütüncü, Bülent Serttaş'ın sevilen şarkılarını, konser alanını dolduran yüzlerce Kepezli ile dinledi. Daha sonra sahneye davet edilen Çavuşoğlu ve Tütüncü, Serttaş'a çiçek verdi.

“7 YILDIR KEPEZ'DE NOSTALJİK RAMAZAN GEÇİRİYORUZ”
7 yıl boyunca Kepez’de nostaljik ramazanları yaşattıklarını ifade eden Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, "Ramazan etkinliğimiz, Ramazan ayının Kepez'de dolu dolu yaşanmasına vesile oluyor. Bu güzellikler, Kepezlilerin desteği ve bizleri heyecanlandırmasıyla oluyor. Antalya'ya güzel bir Ramazan yaşattıkları için sevgili Kepezlilere teşekkür ediyorum. Ramazan coşkumuzu paylaşmasından dolayı da Bakanımız Mevlüt Çavuşoğlu'na da teşekkür ederim" dedi.

“HAYRANI OLDUĞUM SERTTAŞ’I ANTALYA’DA GÖRMEKTEN DOLAYI MUTLU OLDUM”
Kepezlilerle bir arada mutluluk duyduğunu dile getiren Dış İşleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, "Bizleri bir araya getiren Kepez Belediye Başkanımız Hakan Tütüncü'ye teşekkür ediyorum. Sayın Başkan, düzenlediği Ramazan etkinliğiyle de Ramazan'ın o eski günlerini yeniden yaşatıyor. Benimde çok sevdiğim, takdir ettiğim ve itiraf ediyorum hayranı da olduğum Bülent Serttaş'ı, Kepez'de, Antalya'da görmekten büyük bir mutluluk duydum" şeklinde konuştu.
Konuşmaların ardından devam eden konserde Bülent Serttaş, seslendirdiği şarkılarla etkinlik alanını dolduran yüzlerce Kepezli'ye, muhteşem bir Ramazan akşamı yaşattı.

Yorum Ekle

İlgili Haberler