Bu yaz Mudanya sahil kenarında gezmek afişlerde kaldı

Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından yürütülen Mudanya Sahil Düzenleme çalışmaları Mudanyalılar kadar Bursa'dan ziyaret için gelen vatandaşları da olumsuz etkiledi.

Bu yaz Mudanya sahil kenarında gezmek afişlerde kaldı
- A +

 

Müzekker SUBAŞI bursa.com

Sahil düzenleme projesi kapsamında Mütareke binasından BUDO iskelesine kadar olan 1 kilometrelik bantta 32 bin metrekarelik alan üzerinde yürütülen çalışmalar özellikle hafta sonları şehir mekezinden Mudanya'ya gelen vatandaşların gelmemesine neden oluyor.

Bursa şehir mekezinde yaşayan ve hafta sonları bir nebze olsun şehrin bunaltıcı havasında kurtulmak için Mudanya'yı tercih eden vatandaşlar Büyükşehir tarafından yürütülen sahil düzenleme çalışmalarını neden yaz aylarında yapıldığını merak ediyor.

Hafta sonlarına deniz kenarında aileleri ile birlikte geçirmek için Mudanya ya gelen vatandaş kadar Mudanya'nın halkı da çalışmaların sonbahar ayında yani tatil sezonunun sonunda yapılabileceğini belirterek, 'Bu yaz deniz kenarında yürümek Büyükşehir'in astığı reklam panolarında ki fotoğraflara kaldı.

Umarız gelecek yaz sezonunda bizde fotoğraflardaki gibi sevdiklerimizle deniz kenarında gezebiliriz' diye konuşarak tepkilerini dile getirdiler.

Yorum Ekle

İlgili Haberler