sultanbet betbaba tempobet tempobet jeton


sultanbet betbaba tempobet tempobet jeton


Bu sefer dalga geçemedi

Sosyal medyada "hastalığıyla dalga geçerek" attığı mesajlarla dikkat çeken ve kendisi için kampanya başlatılan 21 yaşındaki kanser hastası FisunYurdusever, yaşamını yitirdi. Sosyal medyada "Kırmızı rujlu kız, mekanın cennet olsun" şeklinde mesajlar yayınlandı.

Bu sefer dalga geçemedi
- A +

 

Yaklaşık bir yıl önce ileri evre mide kanseri teşhisiyle Bursa Acıbadem Hastanesi'nde tedavi altına alınan FisunYurdusever'in hastalığı kısa süre sonra başka organlara metastaz yaptı.

Mide, dalak ve lenflerinin bir kısmı alınan, ardından kemoterapi ve radyoterapi gören Yurdusever, bu süreçte yaşadıklarını Instagram’dan paylaştı.


Hastalığıyla dalga geçen mesajlarıyla dikkat çeken Yurdusever'e maddi destek için kampanya başlatıldı. 

Hastalık son olarak kemiklere de sıçradı ve FisunYurdusever, İstanbul'a sevk edildi.

Tedavisi Acıbadem Üniversitesi Atakent Hastanesi'nde devam eden Yurdusever, yaşam mücadelesini kaybetti.

FisunYurdusever, Hürriyet'ten Ayşe Arman'a verdiği röportajda, "Fotoğraflarımı Instagram’da paylaşmak beni hayata bağlıyor, motive ediyor. Güzel yorumlar okumak kadar beni mutlu eden bir şey yok" demişti.


Aynı röportajda, "Benim gelecek hayallerim yoktu. Çünkü zor bir hayat yaşadım. En fazla yarınımı bildiğim, her ay maaş alabileceğim masa başı bir işim olsun isterdim" diyen Yurdusever, hem o "zor hayata" hem de kansere daha fazla dayanamadı.  

Genç yaşta hayata gözlerini yuman Yurdusever için sevenleri sosyal medyada, "Kırmızı rujlu kız, mekanın cennet olsun" şeklinde başsağlığı mesajları yayınlandı.

Yorum Ekle