Bu mahallede sekiz adet doktor var

Bursa’nın Yıldırım ilçesine bağlı Zümrütevler Mahalle Muhtarı Abdurrahman Çamkerten Bursa.com’a yaptığı özel açıklamada, “Mahallemizde görev yapan sekiz adet doktorumuz var” dedi.

- A +

 

Müzekker SUBAŞI/BURSA.COM

Bursa’nın Yıldırım ilçesine bağlı Zümrütevler Mahalle Muhtarı Abdurrahman Çamkerten Bursa.com’a yaptığı özel açıklamada, “Mahallemizde görev yapan sekiz adet doktorumuz var. Üç katlı sağlık ocağımızda görev yapan doktorlarımız çevre mahallerden gelen vatandaşlarımıza da bakıyor. Sağlık konusunda hiçbir sıkıntımız yok” dedi. Muhtar Çamkerten, “Mahallemizde yer altına alınmayan elektrik telleri tehlike saçıyor. Lodosu ile ünlü Bursa’da çıkan her rüzgarda mahallemizdeki elektrik telleri kopuyor. Vatandaşın evlerindeki elektrikli eşyaları sık sık arıza yapıyor. Düşen elektrik voltajı mahalle sakinlerini zor durumda bırakıyor Bu konuda UEDAŞ yetkilileri ile görüştük. Bu konunun en kısa sürede çözüleceğine inanıyorum” diye konuştu.

OTAPARK İSTİYORUZ

Zümrütevler Mahalle Muhtarı Abdurrahman Çamkerten Yıldırım bölgesinin en eski yerleşim yerlerinden biri olan  Zümrtütevler Mahallesi’nde en büyük sıkıntılarından biri olarak, “Sokaklarımız dar olduğundan ve evlerimizin altında otopark yeri olamadığından araçlarını sokaklara bırakıyor. Bu da zaten sıkışık olan trafiği daha da içinden çıkılmaz hale getiriyor” dedi. Zümrütevler Mahalle Muhtarı Abdurrahman Çamkerten son olarak "Mahallemizde herhangi bir sorunumuz belediyeye bildiriyoruz. Anında çözüme kavuşuyor. Bu konuda Yıldırım Belediye Başkanımız İsmail Hakkı Edabali’ başta olmak üzere tüm yetkili kurumlara teşekkür ediyorum” diye konuşarak sözlerini tamamladı.

İlgili Haberler

Yorum Ekle

VİDEO GALERİ

FOTO GALERİ