Bu mahallede herkes birbirini tanıyor

Bursa’nın Yıldırım ilçesine bağlı Sıracevizler Mahallesi Muhtarı Vasfi Güler Bursa.Com, Bursa.com’a yaptığı özel açıklamada, “Mahallemizde hemen hemen herkes birbirini tanıyor" diye konuştu.

- A +

 

Müzekker SUBAŞI/BURSA.COM

 Bursa’nın Yıldırım ilçesine bağlı Sıracevizler Mahallesi Muhtarı Vasfi Güler Bursa.Com, Bursa.com’a yaptığı özel açıklamada, “Mahallemizde hemen hemen herkes birbirini tanıyor. Mahalle nüfusunun yüzde doksan sekizi Bulgaristan göçmeni" diye konuştu. Vasfi Güler Sıracevizler Mahallesi’nde altyapıdan trafiğe, otoparkdan yeşil alan park ve bahçelere gibi konularda hiçbir sorunun yaşanmadığını belirterek, “Her mahallede oluğu gibi ufak tefek sorunlarımız mevcut. Ama özellikle mahalle olarak bağlı olduğumuz Yıldırım Belediyesi ne zaman bir sorunumuz olsa anında müdahale ederek en geç bir ay içerisinde çözüme kavuşturuyor” dedi

KENTSEL DÖNÜŞÜMÜ BEKLİYORUZ

Kentsel dönüşümün en kısa sürede mahalleye geleceğine inandığını belirten muhtar Vasfi Güler “Mahallemizde yaşayan vatandaşlarımız kentsel dönüşümün bir an önce başlaması için gün sayıyor. Mahallemizde şu ana yaşadığımız birkaç ufak tefek sorunumuz var. Kentsel dönüşümle birlikte yaşanan bu sorunlarında tamamen üstesinden geleceğimize inanıyoruz ” dedi. Sıracevizler Mahallesi Muhtarı Vasfi Güler muhtarların altın çağını yaşadığını belirterek, "Mahallemizde herhangi bir sorunumuz belediyeye bildiriyoruz. Anında çözüme kavuşuyor. Bu konuda Yıldırım Belediye Başkanımız İsmail Hakkı Edabali’ başta olmak üzere tüm yetkili kurumlara teşekkür ediyorum” diye konuştu.

İlgili Haberler

Yorum Ekle

VİDEO GALERİ

FOTO GALERİ