Bu mahalle kentsel dönüşümü bekliyor

Sinandede Mahallesi Muhtarı İsmail Koca Bursa.Com'a yaptığı özel açıklamada, “Mahallemizde yaşayan vatandaşlarımız kentsel dönüşümün bir an önce başlaması için gün sayıyor” dedi.

- A +

 

 Müzekker SUBAŞI/BURSA.COM

 Sinandede Mahallesi Muhtarı İsmail Koca Bursa.Com'a yaptığı özel açıklamada, “Mahallemizde yaşayan vatandaşlarımız kentsel dönüşümün bir an önce başlaması için gün sayıyor. Mahallemizde şu ana yaşadığımız birkaç ufak tefek sorunumuz var. Kentsel dönüşümle birlikte yaşanan bu sorunlarında tamamen üstesinden geleceğimize inanıyoruz ” dedi. Kentsel dönüşüm alanına giren Sinandede Mahallesi’nin çalışmalar çerçevesinde sokakların yeniden inşa edileceğini belirten muhtar İsmail Koca, “Şu anda devam eden alt yapı çalışmalarından çok bir beklentimiz yok. Nasıl olsa kentsel dönüşümle yeniden şekillenecek olan mahallemizin çehresi değişecek” diye konuştu.

 YILDIRIM BELEDİYESİ HER YERDE

Yıldırım Belediyesi’nin mahallede yaşanan sorunlara anında müdahale ederek çözüme kavuşturduğunu açıklayan Sinandede Mahallesi Muhtarı İsmail Koca, “Belediye çalışanları mahallemizde yaptığı çalışmalarla vatandaşlarımızdan tam not almaya devam ediyor. Bursa’nın en eski, mahallelerinden biri olan Sinandede Mahallesi’nde yaşayan vatandaşlarımız hizmetlerden son derece memnun” dedi. Koca son olarak muhtarların altın çağını yaşadıklarını ifade ederek, “Mahellemizde herhangi bir sorunumuz bir maille belediyeye bildiriyoruz. Sorunumuz en geç bir ay içerisinde çözüme kavuşuyor” dedi.

İlgili Haberler

Yorum Ekle

VİDEO GALERİ

FOTO GALERİ