Bu mahalle kentsel dönüşümü bekliyor

Yediselviler Mahallesi Muhtarı Haşim Çetin'den Bursa.Com'a özel açıklamada, “Mahallemizde yaşayan vatandaşlarımız kentsel dönüşümün bir an önce başlaması için gün sayıyor” dedi.

- A +

 

Müzekker SUBAŞI/BURSA.COM

Yediselviler Mahallesi Muhtarı Haşim Çetin Bursa.Com'a yaptığı özel açıklamada, “Mahallemizde yaşayan vatandaşlarımız kentsel dönüşümün bir an önce başlaması için gün sayıyor. Mahallemizde şu ana yaşadığımız birkaç ufak tefek sorunumuz var. Kentsel dönüşümle birlikte yaşanan bu sorunlarında tamamen üstesinden geleceğimize inanıyoruz ” dedi. Kentsel dönüşüm alanına giren Yediselviler Mahallesi’nin çalışmalar çerçevesinde 32 adet sokağın yeniden inşa edileceğini belirten muhtar Haşim Çetin, “Şu anda devam eden alt yapı çalışmalarından çok bir beklentimiz yok. Nasıl olsa kentsel dönüşümle yeniden şekillenecek olan mahallemizin çehresi değişecek” diye konuştu.

YILDIRIM BELEDİYESİ HER YERDE

Yıldırım Belediyesi’nin mahallede yaşanan sorunlara anında müdahale ederek çözüme kavuşturduğunu açıklayan Yediselviler Mahallesi Muhtarı Haşim Çetin, “Belediye çalışanları mahallemizde yaptığı çalışmalarla vatandaşlarımızdan tam not almaya devam ediyor. Bursa’nın en eski, mahallelerinden biri olan Yediselviler Mahallesi’nde yaşayan vatandaşlarımız hizmetlerden son derece memnun” dedi. Haşim Çetin son olarak muhtarların altın çağını yaşadıklarını ifade ederek, “Mahellemizde herhangi bir sorunumuz bir maille belediyeye bildiriyoruz. Sorunumuz en geç bir ay içerisinde çözüme kavuşuyor.

İlgili Haberler

Yorum Ekle

VİDEO GALERİ

FOTO GALERİ