Bu da "helal seks shop"

Suudi Arabistan'da bir girişimci oldukça sıradışı bir olaya imza atıyor. Abdelaziz Aouragh ülkenin ilk "helal seks shopu"nu açmak için kolları sıvadı.

Bu da "helal seks shop"
- A +

 

Suudi Arabistan'da bir girişimcinin, ülkenin ilk 'helal seks shop'unu açabilmek için girişimlerde bulunduğu bildirildi. Huffington Post'ta yer alan habere göre Abdelaziz Aouragh isimli girişimcinin açmak istediği seks shop'ta seks oyuncakları ve porno DVD'lerin olmayacağı belirtiliyor. Arap dünyasının konuştuğu girişimci mağazada çiftler arasındaki "duygu yoğunluğunu arttıracak ve atmosferi değiştirecek" ürünlerine yer vereceğini söylüyor.

'BİZ AŞKI VURGULAMAK İSTEDİK'

Aynı zamanda Araplar için online seks oyuncakları satan bir sitenin sahibi de olan Abdelaziz Aouragh "Müslüman kadınlarının sadece mutfakta yemek yapan, peçe giyinen insanlar olarak biliniyor. Bu doğru değil. Biz de bu noktada aşkı vurgulamak istedik" diyor.

Kokulu egzotik mumların, çeşitli krem ve yağların olduğu bir mağaza açmak istediklerini kaydeden Aouragh mağazanın ve ürünlerin tamamen 'helal' olacağını öne sürüyor.

FETVA ALMAK İÇİN GÖRÜŞME YAPACAK

Arap girişimci, Suudi Arabistanlı din adamlarından fetva almak için görüşme gerçekleştireceğini kaydediyor.

Yorum Ekle

İlgili Haberler