sultanbet betbaba tempobet tempobet jeton


sultanbet betbaba tempobet tempobet jeton


BTSO Şampiyonları ağırladı

Bursa Ticaret ve Sanayi Odası, Avrupa CEV Kupası Şampiyonu Bursa Büyükşehir Belediyespor Bayan Voleybol Takımı’nı ağırladı. Ziyarette konuşan BTSO Meclis Başkanı Remzi Topuk, başarılarından dolayı şampiyon takımı kutladı.

BTSO Şampiyonları ağırladı
- A +

 

Bayanlar CEV Challenge final maçında Rusya’nın Uralochka takımını yenerek Avrupa Şampiyonu olan Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübü Bayan Voleybol Takımı oyuncuları, teknik kadro ve yönetimi BTSO’yu ziyaret etti. Şampiyon takımı BTSO Meclis Başkanı Remzi Topuk ve Yönetim Kurulu Üyesi İlker Duran ağırladı.

ŞAMPİYON ŞEHİR ÜNVANIMIZ PEKİŞTİ

Bursaspor’un 2009-2010 sezonu Süper Lig şampiyonluğunun ardından Bursa Büyükşehir Belediyesi Bayan Voleybol takımının kazanmış olduğu CEV Kupası’nın Bursa’nın ‘şampiyon şehir’ ünvanını pekiştirdiğini söyleyen BTSO Meclis Başkanı Remzi Topuk, “Bursa’ya bu başarıyı yaşatan voleybol takımımıza, teknik ekibimize ve yönetimine teşekkür ediyorum. Kazandığınız bu başarı ile tüm Bursa’ya büyük bir sevince boğdunuz. Bursa’ya ve Bursa’nın marka değerine katkı sağlayan bu başarılar bizleri çok mutlu ediyor” şeklinde konuştu.

BAŞARMAK İÇİN YILMADAN ÇALIŞTIK

Ziyartte konuşan şampiyon takımın kaptanı Seda Eryüz ise BTSO tarafından ağırlanmanın kendileri için büyük bir mutluluk olduğunu söyledi. Sezon başından bu yana şampiyonluğu hedeflediklerini dile getiren Eryüz, “Başarmak için takım olarak yılmadan çalıştık. Çalışmalarımızın sonucunu da finaldeki rakibimizi yenerek aldık. Bizlere bu yolculukta destek olan herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Ziyaretin ardından BTSO Meclis Başkanı Remzi Topuk ve Yönetim Kurulu Üyesi İlker Duran, şampiyon takıma hediye verdi.

Yorum Ekle

İlgili Haberler