sultanbet betbaba tempobet tempobet jeton


sultanbet betbaba tempobet tempobet jeton


Bölükbaşı: Önce Bursasporlu olmalısın!

Başkan adaylarının projelerini anlattığını Divan Kurulu toplantısı ilginç enstantenelere sahne olurken Recep Bölükbaşı, Timur Noyan’a sert çıktı

Bölükbaşı: Önce Bursasporlu olmalısın!
- A +

 

İkilinin kurul öncesi ikili konuşmasında Bölükbaşı’nın "Beni başarılı buluyor musun?" demesi üzerine Noyan "Evet" dedi. Bölükbaşı "O zaman başkan yine benim" dedi.

Recep Bölükbaşı, Divan Kurulu'nda Başkan adayı Timur Noyan’a hitaben ‘’Bursaspor’da başkan olmak için önce Bursasporlu olacaksın. Bursasporlu olmazsan o koltukta başarılı olma şansın yok, çünkü Bursa destek vermez. Timur Bey’in anlattığı projelerini dinledik. Bunları uygulayabilmeniz için sizin marka değerinizin olması lazım. Biz bunu sağladık. Şu anda da bunların hepsi uygulanıyor. Ben göreve gelirken 1 saat içinde geldim. Bursaspor’un kaç para borcu olduğunu bilmiyordum. Ne kadar üyesi olduğunu da bilmiyordum. Hiç ardıma bakmadan geldim. Şu anda Türkiye’de Bursaspor gerçeği varsa bizim yönetimimiz sayesindedir. Çok değerli üyelerimiz var. (Ben şu kadar para getireceğim. Ben şöyle sponsor getireceğim) sözlerini artık kimse yemiyor. 'Şeffaf olacağız' dedik. İlk 5’te olacağız dedik. Bursaspor’un kuruşu önemli dedik. Yemeyeceğiz dedik, yedirmeyeceğiz dedik. Geçen sene neden elinizi taşın altına koymadınız? Cüneyt ve Mesut arkadaşımızı tenzih ediyorum. Marka değeri olmayan bir stadyuma takıma kimse sponsor olmaz" dedi.

İLGİLİ HABER: (Timur Noyan: Kimsenin haddi değil!)

Yorum Ekle

İlgili Haberler