BJK kongresinde yumruklar konuştu

Beşiktaş Kulübü'nün idari ve mali genel kurulunda yaşanan kavga nedeniyle BJK TV canlı yayınını kesmek zorunda kaldı..

BJK kongresinde yumruklar konuştu
- A +

 

Bursaspor Olağan Genel Kurulu geçtiğimiz hafta oldukça medeni, Bursaspor camiasına yakışır bir yarış içerisinde sonuçlanmıştı. Ancak İstanbul takımları için bu gibi ifadeleri kullanmak oldukça zor... İşte size bir örnek... Beşiktaş Kulübü'nün olağan genel kurul toplantısında kavga çıkıca BJK TV canlı yayını kesmek zorunda kaldı.

Beşiktaş Kulübü'nün 2014 yılı olağan mali genel kurul toplantısında üyelerin konuşması sırasında büyük gerginlik yaşandı. Bir genel kurul üyesinin BJK Başkanı Fikret Orman'ı eleştiren sözleri ortamı gererken, konuşması yuhalamalar ve tepkilerle bölünen genel kurul üyesinin kürsüden inmesini isteyen bazı üyeler de kürsüye yöneldi. Bazı üyeler kürsüdeki konuşmacının üzerine yürüdü.

Bu sırada yönetim kurulu masasında oturan ve sinirlerine hakim olamayan basın sözcüsü Metin Albayrak ile futbol A takımından sorumlu yönetici Mete Vardar da ikinci başkan Ahmet Nur Çebi tarafından güçlükle sakinleştirildi. Öte yandan Erdal Coşkun Yağdan isimli bir üyenin kalp krizi geçirdiği ve vefat ettiği duyuruldu.

Bu sırada canlı yayın yapan  BJK TV, olayların büyümesi üzerine yayınına ara verdi.

İlgili Haberler

Yorum Ekle

VİDEO GALERİ

FOTO GALERİ