Biri babasını biri annesini bıçakladı

Aynı ilçede ve aynı gün yaşanan iki ayrı cinayette bir kişi babasını 16 yerinden diğeri de annesini sırtından bıçaklayarak öldürdü

Biri babasını biri annesini bıçakladı
- A +

 

Aydın'ın Söke ilçesinde iki ayrı olayda Metin Pınar arazi parası yüzünden babasını 16 yerinden, Ali Albayrak da sokak kedilerini beslediği için tartıştığı annesini sırtından bıçaklayarak öldürdü. Aydın'ın Söke ilçesi dün yaşanan iki evlat cinayeti ile sarsıldı. İlk olay önceki gün 18.30 sıralarında, Albayrak Caddesi üzerindeki Cumhuriyet Meydanı'nda meydana geldi. Arkadaşı Habib Ateş ile kahvede oturan Nurettin Pınar, ailelerine ait kiraya verdiği araziden kendisine düşen payı az bulduğunu iddia eden oğlu Metin Pınar ile tartıştı. Belindeki bıçağı çıkartan Metin Pınar, babasını 16 yerinden yaraladı. Habib Ateş'i de yaralayan Metin Pınar kaçtı. İhbar üzerine olay yerine gelen sağlık ekipleri, iki yaralıyı ambulansla Söke Devlet Hastanesi'ne kaldırdı. Yaralılardan Nurettin Pınar, yapılan müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Metin Pınar, tutuklanarak cezaevine gönderildi.

ANNESİNİ BIÇAKLADI
Konak Mahallesi'nde de Ali Albayrak (46) annesi Seher Albayrak (75) ile sokak kedilerini beslemesi nedeniyle tartıştı. Çıkan tartışmada Ali Albayrak annesi Sezer Albayrak'ı sırtından bıçakla yaraladı. Kadının bağırışlarını duyan komşuları eve koştu. Hastaneye kaldırılan yaşlı kadın kurtarılamadı.

Yorum Ekle

İlgili Haberler