Reklamı AçReklamı Kapat

“Bırakmazsan seni vurdururuz” diyorlar!

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Yıldırım, başkanlığa yeniden aday olmamayı düşündüğünü ancak bu tehditler nedeniyle aday olduğunu açıkladı.

“Bırakmazsan seni vurdururuz” diyorlar!
- A +

 

Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı'nda bulunan 1907 Tribünü'nde basın toplantısı düzenleyen Aziz Yıldırım'ın öne çıkan açıklamaları şu şekilde:

“Bugün belki bırakma yönündeki düşüncelerimi söyleyecektim ama kararım değişti. Beni tehdit ediyorlar, 'bırakmazsan seni vurdururuz' diyorlar. Ben bunu anlıyorum. Bu tehditlerden dolayı yeniden adayım.

Ben 17 sene hiç kimseden korkmadım. 17 yıllık başkanlık sürecinde siyasetin içinde olmadım. Burası bir spor cumhuriyetidir. Burada padişahlık olmaz, demokrasi vardır.

Hiçbir şey vadetmiyorum. Tek işim var, üzerime atılan lekeyi temizlemek. Mahkeme olumlu yönde karar verirse Fenerbahçe ve benim üzerimdeki leke temizlenir. Aksi olursa Fenerbahçe'den istifa ederim. Böyle bir lekeyi Fenerbahçe'ye taşıtmam. Mahkeme kararının ertesi günü kongre kararı alacağım.

Tutulan 100 adam Fenerbahçeli oyuncuları taşlıyor. Bu şerefsizleri tespit ettirdim. Kongre beni seçerse, mahkeme bitene kadar başkanlığa devam edeceğim. Kongre dışında yapılacak ayak oyunları karşısında beni bulurlar.

Bu kulüpte değerli insanlar var. Onlarla konuşuyorum, onlar başkan olabilir. İsmail Kartal'a yine kefilim. Şampiyonluğun kaçmasının sorumlusu benim.”

İlgili Haberler

Yorum Ekle

VİDEO GALERİ

FOTO GALERİ