Bira parası cinayeti

22 yaşındaki Şahin Coşkun, aldığı biranın parasını vermeyen ve kavga sırasında kendisini bacağından bıçaklayan 23 yaşındaki Rabbani Durak'ı bıçaklayarak öldürdü.

Bira parası cinayeti
- A +

 

ADANA'da tekel büfesi sahibi 22 yaşındaki Şahin Coşkun, aldığı biranın parasını vermeyen ve kavga sırasında kendisini bacağından bıçaklayan 23 yaşındaki Rabbani Durak'ı bıçaklayarak öldürdü.

Rabbani Durak, merkez Yüreğir İlçesi'nin Selahattin Eyubi Mahallesi'nde tekel büfesi çalıştıran Şahin Coşkun'un yanına gelip, bira istedi. İddiaya göre daha önce de bira alıp parasını ödemeyen Durak, birayı içmeye başladı. Biranın parasını isteyen Coşkun, "Keyfin veresiyesi olmaz. Önceki borcunu da vermedin. Parasını öde" diyerek uyardı.

Uyarı üzerine büfeden içeri giren Rabbani Durak, "Sen ne diyorsun, ben istediğimi alırım, sen de karışamazsın" diye tepki gösterdi. Büfe sahibi ile müşteri arasında tartışma başladı. Tartışmanın büyümesi üzerine alkollü olan Rabbani Durak, "Erkeksen dışarıya gel de konuş" dedi.

BIÇAKLANDI, BIÇAĞI ELİNDEN ALIP ÖLDÜRDÜ

Şahin Coşkun, sokağa çıkıp Rabbani Durak ile kavga etmeye başladı. İddaya göre cebinden bıçak çıkartan Durak, Coşkun'un sağ bacağına sapladı. Yaralanan Şahin Coşkun Durak'ın elindeki bıcağı alıp saldırganın kasığına sapladı.

Yaralılardan Coşkun Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne giderken, Rabbani Durak ise Özel Başkent Üniversitesi Yüreğir Araştırma ve Uygulama Hastanesi'nde tedavi altına alındı. Durak, doktorların müdahalesine rağmen yaşamını yitirdi. Tedavisi tamamlanan Şahin Coşkun gözaltına alındı. Şahin Coşkun, ifadesinin ardından adliyeye sevk edildi.

Yorum Ekle

İlgili Haberler